PDA

Zobacz pełną wersję: Warunki google pytania Użyj



chandra
04-10-10, 00:44
Witam,

Jesteśmy bardzo zainteresowani, aby uzyskać kilka pozwoleń na stronach.

Mam kilka pytań na podstawie google użytkowania API jako produkt korzysta z Google API do tłumaczenia.

Oto kilka rzeczy, znalazłem na stronie względem

Google AJAX API Warunki korzystania z usługi - Strona, poszukaj jak nie mogę wkleić linki do mam 15 postów.


1. przedstawiania żadnego wniosku przekraczającej 5000 znaków;

Pytanie: Czy jest objęte ..? jak już artykułów, takich jak wątki, które będą ponad 5000 na stronie lub po

kopiować, przechowywać, archiwizować, publikować lub utworzyć bazę danych z Google Wyniki, w całości lub w części, bezpośrednio lub pośrednio, z wyjątkiem, że możesz: (1) nie przechowuje wyników Google w tymczasowej pamięci podręcznej na okres przekraczać piętnastu (15) dzień wyłącznie w celu korzystania z Google Wyniki przeprowadzenia konkretnych działań wnioskowanych przez użytkowników i / lub

Pytanie: Dostajemy sporo ruchu wokół 6 odsłon M stron miesięcznie .. - Sposób obsługi mojej sytuacji. Wiem, że funkcja cache znajduje się w produkt, ale jest tam użycie max dziennie.

Czekamy na odpowiedzi

Okrzyki
Chandra

vBET
05-10-10, 07:47
Witam,

Według pytania:

1. Tak jest on objęty. vBET jest algorytm, który odpowiednio wysyła dane do Google. W przypadku, jeśli jakiś tekst jest bardzo długi, to będzie wyciąć i wysłać w części. vBET nawet próbować go wyciąć inteligentnie - oznacza to, że nie w każdym miejscu, ale (jak pamiętam kolejności) szuka punktów, jeśli nie pojawi się następnie szuka przecinek, jeśli nie pojawi się następnie szukają miejsca i na końcu tylko w wymaganej miejsce indeksu.

2. vBET posiada funkcję automatycznego czyszczenia pamięci podręcznej. Możesz nawet skonfigurować strategii czyszczenia pamięci podręcznej cache i czas życia (domyślnie 15 dni). Cache jest wypełniona tylko wtedy, gdy wnioski przyjechać, więc nie wykonane pre-cache co nie jest dozwolone przez Google TOS. Jesteśmy w 100% OK, aby TOS Google:)

3. vBET nie ogranicza na max użytkowania dziennie. Należy pamiętać, że w bardzo dużym forum dodanie 52 nowych języków na początku może być zbyt dużo dla serwera (w zależności od serwera). Jeszcze vBET jest łatwo konfigurowalny przez Admin CP - tak można włączyć na początku tylko niektóre tłumaczenia i po tym dodać te nowe, jeden jeden na kilka dni (w cache będzie spełniać). Również vBET posiada funkcję Cache Guest, które pozwala na przechowywanie wyników uzyskanych dla gości jako pliki statyczne - to sprawia, że obok odpowiedzi dla gości wiele szybciej i bez użycia zapytań DB. vBET nawet pozwala na określenie, które strony są mniej ważne i skonfigurować inny czas życia dla osób w Guest Cache. Guest domyślny czas Cache życia wynosi 1 godzinę do ważnych stron, i 15 dni dla mniej istotne (np. stron członek) - wszystkie łatwo konfigurowalny.

Jeśli masz jakiekolwiek przyszłe pytania - proszę zapytać

Okrzyki
Michał

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations