PDA

Zobacz pełną wersję: Już Domyślnie opcja Zmień język na Moderatorzy



Taurus
29-09-10, 07:12
Jedną z największych frustracji jest dla mnie, że tylko administrator może zmienić język domyślny członka. Mam licznych członków, że po prostu nie to ustawić, nawet, gdy są przekierowywane do ich UCP to zrobić.

Następnie utrzymywać w sprawie delegowania w języku obcym, aż Administrator może go zmienić.

Byłoby to bardzo pomocne, jeśli było ustawienie Moderatora lub Super Moderator lub innych zdefiniowanych grup użytkowników może używać jedynie zmienić domyślny język członka. Może gdzieś w profilu użytkowników strony lub tak.

Dzięki!

vBET
29-09-10, 18:49
W tej chwili vBET pozwala edytować domyślny język użytkownika w wydaniu vBulletin użytkownika. Proszę sprawdzić czy vBulletin pozwala nadać prawa do tego, aby inne grupy. Jeśli vBulletin nie pozwala na inne grupy użytkowników do edycji użytkowników, to myślę, że byłoby nierozsądne, aby zrobić to vBET.

Funkcja ta jest brana pod uwagę już teraz. Jeśli nikt nie daje żadnych powodów przeciwko niemu (np. niektóre ze względów bezpieczeństwa) to istnieje szansa, że zostanie ono przyjęte.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1