PDA

Zobacz pełną wersję: Witam bardzo interesują! Jedno pytanie



El Caballo
18-09-10, 16:35
Witam, po angielsku i Nasze forum jest w języku angielskim komunikatu. Moje pytanie jest, nie rozumiem niektórych rzeczy o vBET,

1.So jeśli ktoś odwiedza, który mówi na przykład niemiecki. Kiedy idzie na mojej stronie ... jest automatycznie w języku niemieckim?
2.Do oni, aby przełączyć go do ich języka?
3.Is coś w ich języku, który pozwala im znać, aby przełączyć?
4.Or widzą flagi i kliknij przycisk?
5. Ostatnie pytanie, kiedy idą do postu. Czy kierunki nie wyjaśnia jak to zrobić, więc ich tłumaczy języka? Czy jest to automatyczne?


Dziękuję. Jestem tak bardzo zainteresowani. Jestem gotów kupić teraz. Chcę tylko sprawdzić, czy wszystkie będą działać, jak myślę, że będzie. Plus używam Pro PhotoPost, Tournament i drabiny, i kilka innych na forum. Widzę PhotoPost Pro działa. Mam nadzieję, że inne wtyczki będą też!

El Caballo
18-09-10, 20:44
Witam ponownie. I odwiedzają forach vBET w nich. I każdy ma zauważyć, że nie przekłada. Naprawdę musimy tłumaczyć, że dla nas. Nigdy też nie "zarejestruj" wyrazy "nazwę użytkownika" i "hasło" przekłada się na każdym forum, które odwiedziłem, które vBET zainstalowany. Czy to najnowsza wersja rozwiązać te problemy?

El Caballo
20-09-10, 03:11
Witaj ?********************

vBET
20-09-10, 11:58
Witam:)

Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi. W tym tygodniu byłem w trybie offline i Kamil jest na urlopie do końca tego miesiąca. Zazwyczaj wsparcie w weekendy, co można sprawdzić samemu znaleźć nasze wiadomości wsparcie od innych weekendów. Więc jeszcze raz przepraszam za to jedno:)

Odpowiedzi na pytania.
1. Można ustawić vBET opcję, niemieckich gości mówić będą automatycznie przekierowywane na tłumaczenie (podstawowych nagłówków przeglądarki).
2. Mogą, ale nie musi - patrz pierwsza odpowiedź.
3. Nie rozumiem pytania ...
4. Wszyscy użytkownicy widzą flagi i można przełączyć się na inne język dowolnym momencie.
5. Gdy użytkownicy piszący w różnych językach, a następnie vBET rozpoznaje język komunikatów (konfigurowalne).

O innych wtyczek. Tylko niektóre pluginy wymagają specjalnych integracji. Większość wtyczek działa dobrze bez żadnych dodatkowych kroków.

O nie tłumacząc nazwę użytkownika "i" hasło "- jak ja to widzę przekłada się na naszym forum. Wystarczy sprawdzić japońskie tłumaczenie. Nikt nie napisał wątek o problemach w tej dziedzinie. Ponadto należy pamiętać, że vBET nie przekładają się w tym czasie zawartość przycisków. Jest to widoczne tylko rzecz, która nie jest tłumaczone teraz i powodów jest to, że przyciski mają wewnątrz zawartość html atrybut zamiast wewnątrz html body.

El Caballo
21-09-10, 03:52
Dziękuję za odpowiedź. Będzie kupić teraz ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1