PDA

Zobacz pełną wersję: vBET nie jest dobre? ma rację ...



newsoftw
15-09-10, 19:15
Hi każdy ...

pierwsze i jestem naprawdę przepraszam za stworzenie tego wątku.

Używam vBET jako darmowa wersja z ostatnich 6 miesięcy.
kiedy i aktualizacja vbulletin z vb3.x do vb4.0.6 z vbseo 3.5.2 po tym vBET 2.4.3 nie działa prawidłowo.
za wsparcie i wykonane wątku na vBET miejscu jak nazwa "" słowo "af" w połowie adresów URL "", który adres URL: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-4-x/961 -słowo-af-połowie urls.html
powyżej gwintu i wykonane na 26-08-2010 do rozwiązania, a dziś jest 15-09-2010 ale mój problem nie zostanie rozwiązany, a także vBET zespół wsparcia zatrzymał się dla mnie po trochę pomóc.

a także używam nowego artykułu lub posiedzenia vbseo w poniżej wątku:
vBSEO 3.5 Release Candidate 1 już jest! - VBulletin SEO Forum (http://www.vbseo.com/f5/vbseo-3-5-release-candidate-1-here-39776/index10.html # post254125)

w tym wątku i używane / forum (lub inna nazwa folderu) VB4 zainstalować reguły i siedząc tak po tym vBET siedzi nie działa prawidłowo z vbseo 3.5.2 nowych zasad i siedzącej.

i dwa razy w czasie usunięte vBET z mojego forum, a potem ponownie zainstalować świeżą siedzi, ale nie działa.
i po całej instrukcji, które dostarczają przez vBET ale nadal nie działa, a ja po całej instrukcji, które i następuje tak jak w poniżej wątku:


ale nadal nie działa i nadal nie odpowiedzi zespół vBET.
jestem straciłem sporo użytkowników i wyszukiwarek ruchu.

mój link forum:
http://www.newsoftworld.com/forum/
przetłumaczone na link:
http://www.newsoftworld.com/forum/af/

tak, dlaczego i stworzenie tego wątku dla wszystkich, którzy używają nowych zasad vbseo i siedzi jak na rozwiązanie.

Jestem naprawdę Przepraszam za mój słaby angielski.

dzięki

basketmen
16-09-10, 04:41
Wierzę, że to forum jest tylko dla wersji płatnej, i tylko przy użyciu vBET (wersja płatna oczywiście), ponieważ kilka dni iść i wystarczająco dobry wynik, nie ma wątpliwości co do koncepcji produktu i wsparcia, wszystko jest wielkie

vBET
16-09-10, 14:08
Hi. Proszę używać prawo forum prawo wiadomości - wątek przeniesiony do sekcji o bezpłatnej wersji.

Należy pamiętać, że nie przestało wspierać Ciebie. Chciałbym przeprosić Ciebie - nie wiem w jaki sposób dotarł do Ciebie ostatnie 2 wiadomości. Walczyłem, że problem został rozwiązany i vBulletin nie mi pokazać nową wiadomość (nie żółtym tle), więc po prostu przypadkowo go przegapić. Dwa razy ... A Kamil jest na urlopie teraz. Więc proszę przyjąć moje przeprosiny. Będę czytał całą historię jeszcze raz i dać odpowiedź dzisiaj.

Dbamy o wszystkich naszych użytkowników - wersji bezpłatnych i płatnych. Oczywiście wersja płatna ma pierwszeństwo, ale wolny jeden jest obsługiwany za:)

newsoftw
16-09-10, 19:32
podziękowania dla pana odpowiedź.

tak i prawej i było po tym wątku w złym dziale powodu, jeśli i po tym wątku w sekcji darmowych wersji więc zespół vBET nadal nie wydaje się to coz darmowej wersji nie jest priorytetem jak również do kontroli na wsparcie i tak ze względu na i po tym wątku w zaznaczony obszar do sprawdzenia, jak na wsparcie coz nie zespół vBET wspierali mnie od ostatniego tygodnia ponad.

tak mi naprawdę przykro to jeśli twój umysł, a ja za to przeprosić.

po raz kolejny jestem bardzo dziękuję za Pana vBET za pomoc.

Dzięki

vBET
16-09-10, 20:10
Rozumiem. Nie appologise - Byłem tym, który dotarł do Ciebie poprzedniej wiadomości więc appologise Ciebie. Problem jest w akcji już teraz, więc nadzieję, że rozwiążemy to wkrótce:)

newsoftw
17-09-10, 06:54
dzięki za wielką pomoc.

Uważam, że lepszym rozwiązaniem jest to, że i usunięte vBET z mojego forum i teraz obciążenie serwera i bazy danych błędów zarówno rozwiązywane są coz, gdy każdy podmiot otwarta przetłumaczone link mojego forum, więc się bardzo dużo czasu nie jest otwarty i gdy łącze jest więc nie wykazują style przetłumaczonych stron.

więc teraz tylko do mnie, jak zatrzymać google przekierowania przetłumaczone powiązania oznaczają Kiedy zdjąłem vBET google nadal szuka przetłumaczone link mojego forum.

i jestem bardzo wdzięczny, którzy pomagają mi w tej kwestii.

dzięki

vBET
17-09-10, 13:02
Wystarczy użyć reditect w. Htaccess ze wszystkich stron z kodem języka do strony bez niego.

Jak rozumiem nie mamy już do pracy na 2-cie problem ze stylami.

newsoftw
17-09-10, 18:28
podziękowania dla pana odpowiedź.

i nie understtand "Wystarczy użyć reditect w. htaccess ze wszystkich stron z kodem języka do strony bez niej"

a także kwestia style tytułu i usunięte vBET i po vBET usunięcie mapa vbseo pracy start.


dzięki

vBET
20-09-10, 12:42
Nie rozumiem Twojego zdania na temat witryny.

Regułę, która przekieruje wszystkie przetłumaczonych stron nie przetłumaczone jeden:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2 [L,QSA]

Proszę przyjąć go na szczególny przypadek i go przetestować.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1