Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Страница 1 на 3 123 ПоследнаLast
Резултати 1 да 10 на 24

Тема: ispy приклучок - корисник со <vBET_SNTA>

 1. #1
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

  Default ispy приклучок - корисник со <vBET_SNTA>

  Дали ова е успешно интегрирана int vBET? Јас сум исто така заинтересирани за да ми iSpy страница преведени. Дури и ако јас само може да се добие на корисник точни. Во оваа фаза сум добивање на овој:

  vBET_SNTA

  како корисник на мојот iSpy страници.

  Благодарам!

  Edit: Извинете гледам ова, ако за vb3, само сакаат да се спомене, јас сум на vb4.
  Последен пат изменето од Taurus; 22-12-10 на 08:56.

 2. #2
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Да, тука имате инструкции:
  http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1787

  она што за овој <vBET_SNTA>? се уште е на вашата страница или не?

 3. #3
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

  Default

  Благодарение Камил. Проверка на тоа.

  Јас немам на <vBET_SNTA> никаде на друго место од тука: iSpy

 4. #4
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

  Default

  Го следев инструкциите кои ги поврзува мене да Камил, но јас сè уште го добивате ова:  Ве молиме помогнете.

 5. #5
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Тоа е затоа што корисничко име не е разложени тука. И овој сајт се уште не е преведен како што гледам. Ве молиме бидете сите интеграција чекор по чекор уште еднаш. После тоа овој сајт треба да бидат преведени.

 6. #6
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

  Default

  Што сакаш да кажеш овој сајт не е преведен?

 7. #7
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Кога ќе кликнете на знамето - за exaple полски - рачно е точно, но место се уште е на англиски јазик. треба да бидат преведени - па сега сајт не го користат global_complete кука и вашето корисничко име со <vBET_SNTA> не е разложени.

  Каде можам да најдам овој мод? тоа е бесплатно? Јас отворена необработвана површина како да го инсталирам и да го провери.

 8. #8
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

  Default

  Дали сте се однесуваат на оваа страница? vaispy. Бидејќи мојот сајт е creativx, а тоа е преведена!

 9. #9
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

 10. #10
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  и друго прашање.
  Ве молиме погледнете во вашата база на податоци во табелата -> пост
  во оваа табела се најде колона -> корисничко име

  Ве молиме проверете дали сте ги корисник во базата на податоци во оваа табела со <vBET_SNTA> или не?

Страница 1 на 3 123 ПоследнаLast

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33