Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 4 на 4

Тема: Интеграција со имала Мапа на сајтот 3 планирано?

 1. #1
  Член
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  75

  Default Интеграција со имала Мапа на сајтот 3 планирано?

  Text automatically translated from: German to: Macedonian
  Translated text
  Здраво,

  е интеграција на vBET во имала Мапа на сајтот 3 планирани?

  Поздрав
  Original text

 2. #2
  Сениор
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  168

  Default

  Мислам дека тоа нема да биде премногу тешко, со оглед на исти или слични интеграција код, најверојатно, ќе бидат употребливи.

  Во секој случај, јас би сакал да видам тоа како добро. Јас ќе бидам симнување и надградување на новата мапа на сајтот во рок од неколку дена.

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  2,945
  Блог записи
  1

  Default

  Здраво. Ние ќе ги провери ги старите интеграција работи оваа недела и да знаете. Ако не, тогаш ние ќе го разгледаме за нови интеграција начин

 4. #4
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Здраво.
  Јас го проверив на мојот тест форуми (верзија 3 и 4) на овој Мапа на сајтот генератор со оваа интеграција чекори: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  и тоа функционира добро

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31