Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 6 на 6

Тема: Како да не се смени рачно како слика директориум

 1. #1
  Сениор
  Зачленет
  Јуни 2010 година
  Мислења
  219

  Default Како да не се смени рачно како слика директориум

  Истрчав во прашање со слики во CMPS, имам слики поврзани во страници и кога ќе се префрлиш Ланг, проект lang е додадена на сликата пат.

  Слот машина Форум - Голема Пари Победа слот машина од ривалските правила, слики и видео

  оваа страница ќе грешка кога сликата е кликнато ако во разл lang.

  Благодарам
  Крис

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  2,945
  Блог записи
  1

  Default

  Ве молиме користете опција за игнорирани адреси - ќе го најдете во vBET главни опции

 3. #3
  Сениор
  Зачленет
  Јуни 2010 година
  Мислења
  219

  Default

  Јас воопшто не сакаат да се игнорира целата страница, јас само не understnad зошто сликата линк паузи, како јас го користам истата слика кодот на All Star Slots Казино Преглед $ 300 Казино бонус од All Star Slots Казино за снимки на екранот, и тие работи во ред, дури и со кодот Каунти во URL-то.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  2,945
  Блог записи
  1

  Default

  Не ги игнорирајте целата страница. Едноставно кликнете на HTML код да видиме како изгледа сликата рачно и да го игнорира сликата рачно (користете генерички дел од слики адреси - така што дел кој е заеднички за тие слики).

 5. #5
  Сениор
  Зачленет
  Јуни 2010 година
  Мислења
  219

  Default

  Тоа беше тоа, во водичот што се покажува во директориумот со "цитати и се разбира дека не работи, но тоа работел со сурови податоци за сликата директориум.

  Ви благодариме повторно

 6. #6
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  2,945
  Блог записи
  1

  Default

  Велики сте се погрижил за него

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31