Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: vBET има одлични перформанси!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  2,967
  Блог записи
  1

  Default vBET има одлични перформанси!

  Тоа се некои мислења од vBET корисници испратени на vBulletin.com

  Quote Напишано од dai-kun View Post
  Јас имам повеќе од 1 милион + мислења и се со користење на овој за малку сега. Јас не гледам никаква тежок товар што произлегуваат од овој мод.
  Извор: vBulletin.org форум - Прегледување на само еден пост - vB претпријатија Преведувач


  Quote Напишано од 45wheelgun View Post
  Не знам што мислите дека е голема табла, но јас го работи на табла со 6000 активни корисници, 450.000 работни места, и 50.000 корисници. Стартувај со над 1000 корисници онлајн часа во исто време. Мојот Мапа на сајтот е 2.100.000 страници.

  О, и овој додаток на работи како шампион без забележлив притисокот врз системот. Додаток на карпи!
  Извор: vBulletin.org форум - Прегледување на само еден пост - vB претпријатија Преведувач

 2. #2
  Помлад Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  24

  Default

  Да читам дека постои, и добро е да знаете премногу

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33