Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 1 на 1

Тема: Мојата приказна со vBulletin претпријатија Преведувач

 1. #1
  Помлад Член RootShell's Avatar
  Зачленет
  Ноември 2009
  Локација
  САД / Мароко
  Мислења
  14

  Default Мојата приказна со vBulletin претпријатија Преведувач

  Text automatically translated from: French to: Macedonian
  Translated text
  Здраво!

  Почнав на минатата недела мојот нов форум на француски на тековните информации и решавање на проблемите, по инсталирањето на addon и првиот индексирање во пребарувач Гугл, сфатив дека страните се индексирани со повеќе јазици, така што ќе уживаат во многу посетители од различни земји и јазици, исто така имам и приходи споделување на систем инсталиран Google AdSense на мојот форум, па јас ќе имаат многу членови подолго време.

  Овој текст е напишан на француски јазик, благодарение на Michał Podbielski ние олесни задачата на превод со помош на оваа силна апликација.

  Ова е само почеток .
  Original text
  Последен пат изменето од vBET; 04-11-09 на 23:19. Причина: Наслов корекција

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33