Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 9 на 9

Тема: vBET тим е во пораст

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Smile vBET тим е во пораст

  Здраво

  Поздрав Камил Kurczak како нашиот нов член на тимот, кои ќе бидат одговорни за нашите клиенти. Значи сега ние ќе бидеме во можност да ви даде поддршка побрзо

 2. #2
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Здраво
  Јас ќе уживаат да ви помогнеме

 3. #3
  Член
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Macedonian
  Translated text
  Здраво и добредојде!


  PS: Ако сакате пат кога ќе додадете во германската област, или германски фрази Поддршка => порака до мене
  Original text

 4. #4
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Јас сум многу задоволен со вашата понуда. Ќе ја паметам
  благодарам

 5. #5
  Помлад Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  27

  Default

  Каде си?

 6. #6
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  од Полска и она што за вас?

 7. #7
  Помлад Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  27

  Default

  Англија.

  Михал, постојат повеќе луѓе на патот и се тие ќе бидат поддржувачи или програмери?

 8. #8
  VGF
  VGF is offline
  Член
  Зачленет
  Април 2010
  Мислења
  34

  Default

  Добредојдовте Камил, вие момци имаат светла иднина тука верувам.

  Можеби најдобриот додаток на 2010 година!

 9. #9
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од Smiggy View Post
  Англија.

  Михал, постојат повеќе луѓе на патот и се тие ќе бидат поддржувачи или програмери?
  Во оваа година најверојатно нашиот тим ќе се зголеми. Не може да се каже како и кога точно, но се зголемува

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33