Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: vBET 3.x продажба отвори! И голема промоција!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Exclamation vBET 3.x продажба отвори! И голема промоција!

  Многу од корисниците праша и побара кога vBET 3.x ќе биде достапен да се купи, не можам да дочекам да го имаат на свој форум. Толку голема вест е - е е достапна од денеска

  И уште подобро вест е дека за првиот месец на продажба (до крајот крајот на ноември 2009) имаме или голема промоција - 50% попуст. Нормална цена е 90 $, но во поголема промоција - само до крајот на ноември 2009 може да се добијат vBET 3.x само за 45 $!

  Она што е внатре? Комплетна листа на vBET 3.x карактеристики ќе ги најдете тука: http://www.vbenterprisetranslator.co...-features.html

  И тука само главните разлики помеѓу vBET 2.x за да знаете зошто vBET 3.x вреди да се трошат вашите пари:
  • Поддржува повеќе јазични заедници
   • Поддршка за корисникот стандардниот јазик (за регистрација и да се конфигурираат во корисничкиот КП)
   • Автоматски ги преведува наслови и содржини на постови пишувани исклучиво на други јазици
   • Овозможува да се напише пост во неколку различни јазици - на крајот ќе види што е во негова сопствена стандардниот јазик (не само мислења, исто така Приватни пораки, пораки, групни пораки, албум Слики Коментари и група Слики коментари)
   • Овозможува да се види оригиналната содржина, дописи напишани на друг јазик
  • Имаат побрз, земајќи помалку простор, оптимизиран кеш
  • Преведува RSS
  • Преведете вашите URL за теми ****** (Оваа функција е достапна само имала)
  • Композиции преводи на форми


  Што значи за вас и вашиот форум:
  • Повеќе сообраќај, повеќе регистрирани форумот корисници и повеќе приход од рекламира
  • Подобро Оптимизација благодарение на преведени адреси
  • Побрзо преводи благодарение на оптимизиран кеш


  Последен пат изменето од vBET; 05-11-09 на 02:15.

 2. #2
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  77

  Default

  Oh yeah! Благодарам. Купи.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33