Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 7 на 7

Тема: vBET3.x - одлични перформанси improvments наскоро

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default vBET3.x - одлични перформанси improvments наскоро

  Се чини дека се движат перформанси improvments од vBET4.x да vBET3.x нас се многу помалку време кои што мислевме дека

  Во овој момент нашите форуми се работи на бета верзијата на vBET 3.3.2 која вклучува оние перформанси improvments. Ако најдете нешто што не работи на нашиот форум - молам тоа нота до нас

  Ако се појавува стабилна ќе се ослободи и даде многу подобри перформанси на сите vBET3.x корисници

 2. #2
  Сениор
  Зачленет
  Декември 2009
  Мислења
  276

  Default

  одлично! Не можат да чекаат!

  Нештата се чинат навистина брзо на овој сајт.
  Последен пат изменето од tavenger5; 04-04-10 на 15:18.

 3. #3
  Помлад Член
  Зачленет
  Март 2010
  Мислења
  4

  Default

  Се прашувам кога ќе ме стигнат

  Чекам напред, thanx
  Последен пат изменето од SonSahne; 06-04-10 на 01:18.

 4. #4
  Помлад Член
  Зачленет
  Април 2010
  Мислења
  12

  Default

  Секое ЕТА на оваа молам Мајкл?

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од Snake2 View Post
  Секое ЕТА на оваа молам Мајкл?
  Денес / утре (Зависи од временските разлики )

 6. #6
  Помлад Член
  Зачленет
  Април 2010
  Мислења
  12

  Default

  Голема навистина треба брзина подобрувања, благодарам.

 7. #7
  Помлад Член
  Зачленет
  Март 2010
  Мислења
  4

  Default

  Трпеливо чекаат, па затоа следат секој ден

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33