Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 6 на 6

Тема: vBET 4.1.0 Објавен - БЕТА

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default vBET 4.1.0 Објавен - БЕТА

  Друг голем чекор во повеќејазична поддршка на заедницата - vBET4.1.0

  Најдоброто нешто - ја поддржува vBulletin издавачката Suite. Ко сега може да има повеќејазична поддршка во СМС и блогови Детали подолу:
  - Повеќејазична поддршка за блогови (блогови записи и коментари) е
  - Повеќејазичен поддршка за CMS коментари
  - Преведува Блогови адреси
  - Преведува адреси за CMS статии и сист делови

  Уживајте во

  КС.
  Ве молиме имајте во предвид дека vBET 4.x не го поддржува уште имала, Но тоа наскоро ќе. Тоа е она што се случува во следното издание. Значи наскоро ќе можат да ги користат vBET 4.x со имала - Те молам не го Обидете се сега

 2. #2
  Член
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Macedonian
  Translated text
  Ница ажурирање

  Дури и ако чекам на поддршка мора да имала
  Original text

 3. #3
  Член
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  64

  Default

  сите ажурирања за vbet работа со имала, Од ден забрането vbet поради имала, Ми сообраќај е речиси половина

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default

  Во овој момент имаме vBET работа со имала и преведување линкови за: теми, блогови, СМС статии, CMS делови, CMS категории.

  Денес ние ќе го тестираат со архива страници, RSS и блог RSS. Ако сè ќе биде добро ние сме подготвени да се ослободи. Па таму е промена која ќе биде оваа недела Тоа не е ветувањето ... Добро ние ќе се потрудиме

  Знам дека има речиси половина сообраќај не е добра работа, но од друга страна може да се почувствува во моментов како добра идеја беше да се купат vBET ОК - само се шегуваше. Другиот начин ...

  Ние ќе се потрудиме
  Последен пат изменето од vBET; 13-03-10 на 00:59.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default

  ОК - Архива и RSS се работи добро со имала Сега кодот чистење, проверка не нешто лево мене за ова издание, а ние сме подготвени

  Можам да кажам дека има 95% шанса дека новите vBET Име (поддршка имала) Ќе биде во оваа недела

 6. #6
  Член
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  64

  Default

  се надевам да се види дека наскоро

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33