Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 1 на 1

Тема: vBET верзија 4.0.0 Објавен - БЕТА

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default vBET верзија 4.0.0 Објавен - БЕТА

  Здраво

  Многу луѓе чекаше овој момент и тоа се случува сега! vBET е поддршка vBulletin 4. Очигледно, тоа е во бета фаза од vBulletin 4.0 сама по себе не е во злато уште и се менува многу во секоја порака.

  vBET Верзија 4.0.0 ќе работи на vBulletin 4.0.2 не го користам со претходната верзија. Како што беше само напишано - vB менува многу во секоја порака.

  Во овој момент тоа е поддржано vBulletin форум. Во следното издание ќе поддршка, исто така, блог и CMS од издавачката Suite. И во следната, следното издание ќе додадете поддршка за имала Мапа на сајтот и генератор. Значи во овој момент немојте да го инсталирате ако се користи имала (Ние ќе го направиме нашиот најдобар Оди ви даде оваа поддршка брзо )

  Што е ново во ова издание:
  - Таа поддржува vBulletin 4
  - Таа поддржува рачно преводи за мајчин vBulletin Пријателски адреси (за теми и сега исто така и за форуми)
  - За извршување причини што ние ги направивме пократок не преведени област: <!--vBET_SNTA-->Ова нема да бидат преведени<!--vBET_ENTA--> (Кратенки на проектот не Превод простор и крајот не Превод Површина)

  Уживајте!

  КС.
  За нашите клиенти кои се на чекање за овој и купи инсталација услуга: ако не се користи имала, Имате инсталирано софтвер на vBulletin 4.0.2 и сакате да ја добиете вашата инсталација на vBET 4 сега - Ве молиме обратете се до нас пристап детали (по пошта или PM во vBET). Инаку - само Контакт кога вие и vBET 4 ќе биде подготвен за инсталација на вашиот форум
  Последен пат изменето од vBET; 23-02-10 на 18:22.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33