Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 4 на 4

Тема: vBET 2.4 - бесплатна верзија на vBulletin 4.0

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default vBET 2.4 - бесплатна верзија на vBulletin 4.0

  Здраво

  Ние само го објави бесплатна верзија на vBulletin 4.0.

  Тоа се уште е во бета фаза. Тоа не беше тестирана со имала 3,5 уште. Ние ќе ги покрие ова во следното издание

  Ние издаден оваа бесплатна верзија рано, затоа што многу луѓе се прашуваат за неа и да добие искуство за платена верзија интеграција

  Па уживајте

  Вие ќе го најдете тука:
  vBET 2.4.x - бесплатна верзија на vBulletin 4.0
  Последен пат изменето од vBET; 07-01-10 на 17:45.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default

  2.4.1 објавени

  Бесплатна верзија на vBET за имала 4 беше ослободен откако тестовите со имала 3.5. Сепак во бета фаза, но уживам во тоа!
  Вие ќе го најдете тука:
  vBET 2.4 - бесплатна верзија на vBulletin 4

 3. #3
  Помлад Член
  Зачленет
  Декември 2009
  Мислења
  2

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Macedonian
  Translated text
  Оваа нација, исто така преведува на англиски како Фу автоматски усни?
  Original text

  Па тоа не е тоа точно, но на prensebal е исто дали тоа го направи во новата VB4 верзија?
  Последен пат изменето од Yarik; 11-01-10 на 23:27.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,031
  Блог записи
  1

  Default

  Да - обратен текст работи добро во vBET 2.4.x

  За преводи - некои се големи, а некои не толку голема Како и со автоматски преводи. Но поентата е - луѓето се способни да дискутираат за овој начин, па дури и уживам во тоа

  Види на овој форум како многу дискусии се направени во различни јазици Се разбира слободна верзија само што им овозможува да се преведе - платен овозможува да пишуваат на различни јазици.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33