Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 3 на 3

Тема: Форум на нов сервер

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default Форум на нов сервер

  Здраво.

  Ние само се преселил форум за нов сервер

  Ако дознаете дека постојат некои проблеми со качувањето прикачувања или нешто слично - да ги споделите со нас, ние ќе го поправи брзо

 2. #2
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  80

  Default

  Тоа е многу побрзо vbet!

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Да И уште - се извинувам за последните проблеми. Тоа навистина не беше паметна да се стави 4 форуми за една заедничка сметка Особено кога vBET форум расте во оваа брзина.

  Токму сега vBET Форумот е исклучиво на нашиот VPS серверот и ние сме во состојба да додадете нови ресурси во прашање на секунди, ако тоа ќе бидат потребни

  Исто така јас веќе видов дека се движат форум имаше некои проблеми (стар додатоци исчезне, бидејќи патеки се менува). Ако тоа ќе биде потребно ќе точни оние, но во овој момент имаме многу работа на 3.3.0 и прилози беше решен / затворени прашања.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33