Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 5 на 5

Тема: vBET 3.2.2 - Брзо корекција пакет

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default vBET 3.2.2 - Брзо корекција пакет

  Здраво.

  Ние откривме мала, но важна грешка во vBET 3.2.2. Тоа не им наштети на вашиот функционалноста на било кој начин, но ние препорачуваме да го симнете повторно верзија 3.2.2 и од овој пакет коригира испратите на вашиот сервер повторно додадени фајлови: 2 од Внеси директориумот:
  - / Вклучува / vbenterprisetranslator_functions.php
  - / Вклучува / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

  Бубачки е поврзана со испраќање на реферер насловот што е потребно од страна на Google TOS. Ве молиме бидете брз лек како што е опишано подолу, за да биде целосно компатибилен со Google TOS.

  Ако се работи пониска верзија потоа целосно ажурирање е потребно.

 2. #2
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  34

  Default

  Text automatically translated from: Arabic to: Macedonian
  Translated text
  Арапски Tzarbatjah иста насока како англиски, француски

  Пишувајќи на арапски, во почетокот на темата од десно кон лево, а не од лево кон десно
  Original text

 3. #3
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  34

  Default

  јас се уште се блокирани од Google
  може у да ми помогне со Испрати е-маил за да ги
  мојот сајт: alwatanyh.com

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од yahoooh View Post
  Text automatically translated from: Arabic to: Macedonian
  Translated text
  Арапски Tzarbatjah иста насока како англиски, француски

  Пишувајќи на арапски, во почетокот на темата од десно кон лево, а не од лево кон десно
  Original text
  Тоа е опишано што се дефинира во брзо корекција пакет - други работи ќе дојдат во 3.3.0

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од yahoooh View Post
  јас се уште се блокирани од Google
  може у да ми помогне со Испрати е-маил за да ги
  мојот сајт: alwatanyh.com
  Ве молиме придржувајте се до тема каде што е целосна приказна. Распрашајте се за него и ние ќе ви пишувам содржината на пораката која може да се е-пошта на Google

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33