Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 3 на 3

Тема: vBET 3.2.1 Објавен - брз лек

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default vBET 3.2.1 Објавен - брз лек

  Здраво, се чини дека нови голема функционалност на автоматски порака јазик откривање имаше мала грешка во 3.2.0. Само за пораки со цитати кои имале нови линии признавање е лажна, бидејќи на тие цитати (треба да се отстранат за признавање цели).

  Ова прашање е веќе поправена во 3.2.1 па така ќе можете да уживате во оваа голема нова функционалност

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Ве молиме држете ЗА со инсталирање 3.2.1 - се чини дека вирусот се уште постои и има одговори со цитати.

  Ние направивме испитувања, но ни недостига нешто. Многу жал за проблеми. Ние работиме на корекција во моментов и е треба да се појави брзо

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од vBET View Post
  Ве молиме држете ЗА со инсталирање 3.2.1 - се чини дека вирусот се уште постои и има одговори со цитати.

  Ние направивме испитувања, но ни недостига нешто. Многу жал за проблеми. Ние работиме на корекција во моментов и е треба да се појави брзо
  Text automatically translated from: Polish to: Macedonian
  Translated text
  Океј, се реши. Ќе биде прикачен на верзијата 3.2.2, кој доаѓа во една минута. Уште еднаш се извинувам за непријатностите, и се надевам дека нашиот брз одговор е ценет.
  Original text

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33