Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 5 на 5

Тема: Имала канонски врски и рачно должина

 1. #1
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  67

  Default Имала канонски врски и рачно должина

  Оваа поставка во имала:

  Ограничете рачно Должина на
  Некои корисници сакаат да се ограничи должината на нивните адреси. Оваа поставка "култури" рачно делови, односно [forum_title] и [thread_title] на максималниот број на клучни зборови.
  Зарем не се почитуваат за преведени линкови, само за извор линкови.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,034

  Default

  Да - ние не го поддржуваат ова во овој момент. Јас ќе го пресели во функција барање. И да додадете на нашата Листа на задачи

 3. #3
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  направи
  и ќе бидат вклучени во следната relase на vBET

 4. #4
  Банирани
  Зачленет
  Јули 2018
  Мислења
  1

  Default

  Quote Напишано од kamilkurczak View Post
  направи и ќе бидат вклучени во следната relase на vBET
  Text automatically translated from: Vietnamese to: Macedonian
  Translated text
  Проверете пристигнувањето Не ми се допаѓа цените за повеќе информации ве молиме да користите само со мене да продавате не сакате да купите контакт кој имате гаранција? Ви препорачувам да го користите лекарот за проверка на сандачето за да ја кажете вистината или ветерот за да го продадам овој производ?
  Original text

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,034

  Default

  Quote Напишано од khailiem128 View Post
  Text automatically translated from: Vietnamese to: Macedonian
  Translated text
  Проверете пристигнувањето Не ми се допаѓа цените за повеќе информации ве молиме да користите само со мене да продавате не сакате да купите контакт кој имате гаранција? Ви препорачувам да го користите лекарот за проверка на сандачето за да ја кажете вистината или ветерот за да го продадам овој производ?
  Original text
  Јас не добие никаква порака од вас во мојот inbox, и kamilkurczak не се работи тука за повеќе. Па ве молиме да го користите форумот за вашиот прашања што не се приватни пораки, бидејќи тие може да се испрати на погрешен човек.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •