Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: Препорачани хостинг

 1. #1
  Банирани
  Зачленет
  Март 2013 година
  Мислења
  1

  Default Препорачани хостинг

  Пред купување на vBET Сакам да бидам сигурен дека не постои некакви проблеми со компанијата за хостинг. На мојот билет барање, еден од водечките софтвер на vBulletin хостинг провајдер одговори: "vBET навистина не е навистина погодна за заедничка апликација ... За неколку причини. "Јас не се разбирам што значи тоа. Може ли да препорача сигурен софтвер на vBulletin хостинг провајдер што немаат проблеми со vBET?

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Здраво. Ние не правиме реклама за било кој хостинг провајдер. Има многу на давателите на пазарот кои ќе бидат соодветни. Исто така, прашањето не е за vBET, Но за vBulletin, па тоа ќе биде подобро да се побара vBulletin тим. Ако сакате можеме PM сте компанија, кој е наш провајдер. Сепак ние не мислам дека една наша е најдобра и имаат најдобри понуди. Тоа исто така не значи дека нашите услуги е лошо. Едноставно, се фокусира на развивање на нашиот производ не за споредување хостинг компании.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33