Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: vB претпријатија Преведувач ќе го поддржи vBulletin 5 во иднина?

 1. #1
  Помлад Член
  Зачленет
  Октомври 2012 година
  Мислења
  2

  Default vB претпријатија Преведувач ќе го поддржи vBulletin 5 во иднина?

  Е vB Претпријатие Преведувач ќе го поддржи vBulletin 5 во иднина?

  vBetКлиенти е да ги ажурирате за новата верзија за VB5 за слободен?

  благодарам

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Ние се планира да се прилагоди vBET за vBulletin 5. Тоа не е започната уште, но тоа е првото нешто што ние ќе направиме по следната vBET порака

  Нема да има дополнителна исплата за ажурирање. Секој кој се уште има достапни надградби само може да се ажурира. Ако некој го ажурирања истечен тогаш тој може да се обнови за 30 $, но тоа не е поврзано со vBulletin 5. Едноставно бесплатни ажурирања се само за една година, а потоа бара обнови.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33