Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: Може ли да се промени име на домен во секое време?

 1. #1
  Помлад Член
  Зачленет
  Октомври 2012 година
  Мислења
  2

  Default Може ли да се промени име на домен во секое време?

  Знам Секоја лиценца за еден домен само.
  Но имаат многу име на домен да се користи или се тестираат.
  Ако јас купам vBET , Јас може да се промени име на домен во секое време?

 2. #2
  Банирани
  Зачленет
  Август 2012 година
  Мислења
  481

  Default

  Да, можете да промените адресата форумот.
  За да го промените адреса одат на Превземања -> "Уредување на лиценца".

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33