Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: Дали е ова слободна tranlsation API?

 1. #1
  Помлад Член
  Зачленет
  Септември 2011
  Локација
  http://yuforum.net
  Мислења
  7

  Default Дали е ова слободна tranlsation API?

  Дали е ова слободна tranlsation API или платени ... и ... може да се користи со vBET?

  ж ** p: / / mymemory.translated.net / doc / spec.php
  Последен пат изменето од Manual; 05-10-11 на 21:28.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Во моментов vBET поддржува следниве превод услуги (Ние сме во потрага за повеќе):
  - Google Преведувачки API V1 (бесплатно, во затворање на сцената, ќе работи само до 1 Декември 2011 година)
  - Google Преведувачки API V2 (платени)
  - Мајкрософт Преведувачки API (слободни сега, ќе се плаќа Март 2012, сега имаат рокови за бесплатна верзија)

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33