Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: Инсталација на услуги

 1. #1
  Член
  Зачленет
  Јануари 2010
  Мислења
  61

  Default Инсталација на услуги

  Како да купите инсталација услуга да имаат најновото издание на vBET инсталиран на врвот на мојот постоечки лиценца? Жалам што ги заборавив како тоа се постигнува повторно, но моето сеќавање ми не!

 2. #2
  Пензионираниот;)
  Зачленет
  Август 2011
  Мислења
  441

  Default

  Можете да ги купите интеграција / инсталација услуга од овој линк Интеграција на услуги но ако вашата лиценца не е истечен, може да го симнете најновите изданија за слободни и ги инсталираат како што се вели во readme.html датотека, исто така можете да побарате од нас за секој проблем

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33