Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: може ли да ја применуваат оваа програма за веб-сајтови редовно?

 1. #1
  Помлад Член
  Зачленет
  Јуни 2011 година
  Мислења
  1

  Default може ли да ја применуваат оваа програма за веб-сајтови редовно?

  може ли да се применува овој превод програма за веб-сајтови редовно? благодарам.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Не во овој момент. vBET може да го преведе само vBulletin форуми. Ние планира да создаде повеќе генерички алатка која ќе биде во можност да се преведе секој веб-сајт, но во овој момент од времето не можеме да се обезбеди тоа ќе се направи, бидејќи на Google вести за преводот API. Првиот Google се најавата дека Преведувачки API, ќе бидат затворени, откако неколку дена дека ќе биде променето на платен (нема детали на сите). Значи во овој момент навистина не знам за што точно е иднината на преведувањето API и наш приоритет сега е да се испитаат други преводи API. Ние ќе се врати на плановите за генерички алатка за преведување кога ситуацијата со Google ќе биде јасно и решено.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33