Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 5 на 5

Тема: Не можат да се купат сега?

 1. #1
  Член
  Зачленет
  Мај 2011 година
  Мислења
  36

  Default Не можат да се купат сега?

  Значи тоа не е опција за купување на додаток на веќе? Може да може да се стави до предупредување и да се намали цената? Барав да се добие оваа фантастична додаток на по обидот на бесплатна верзија.

 2. #2
  vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  1,000

  Default

  Не знам што exacly сакате купи.

  Ние нудиме:
  -vBET лиценца
  -vBET брендирање слободна лиценца (без vBET рачно во подножјето).

  Всушност, продажба на vBET е привремено се издржи. Повеќе информации тука:
  http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php

 3. #3
  Член
  Зачленет
  Мај 2011 година
  Мислења
  36

  Default

  Точно, тоа е привремено во мирување. О, добро, јас ќе го чека надвор додека ова прашање е решено. Ви благодариме, онака.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Во овој момент vBET продажба е стандардно затворени поради тоа што Google ќе ги затворат своите превод API 1 декември (детали тука: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  Ние официјално ќе отвори продажба кога ќе имаат алтернативни решенија за превод. Ние може да ви даде посебен линк кој ќе ви овозможи да купи, ако сте сигурни дека сакате да ја купите, дури и знаејќи дека за 6 месеци на Google ќе го затвори преводи API и ако vBET не ќе имаат алтернативни решенија тогаш преводи ќе престане да работи. Ова е причината зошто ние привремено затворен продажба. Ако сте сосема сигурни дека сакате да ја купите во секој случај - да ги споделите со нас и ние ќе ви испратиме специјален линк кој ќе ви овозможи за ова.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Затоа што беше побарано неколку пати за правење vBET можно да се купи сега ние отвори продажба на vBET. Сепак додадовме јасно предупредување за купување страница, па секој кој сака да купи е свесен дека 1 декември 2011 година Google превод API, ќе биде затворен и vBET немаат во овој момент алтернативен начин за поддршка на превод.

  Тука е изјава awailable за купување страница:
  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Google ќе престане да им обезбеди на своите превод API во 1 декември 2011 година. Ние работиме за поддршка на преводи од други услуги. Можете да ги најдете сите информации во врска со нашиот напредок тука: Google изгасна преводи API

  Ние пристап продажба на vBET додека ние немаме алтернативно решение за преводи, но беше побарано да им се овозможи да се купи vBET во секој случај. Ние сме чесни компанија и сметаме дека продавање на производ, кој во иднина може да заврши наскоро, дури и кога клиентите се согласуваат за тоа во дозволата не е начин да се направи бизнис (многу корисници не читаат лиценца на сите). Затоа што беше побарано за ова отвори продажба за vBET со предупредување. Бидете свесни - 1 декември Google ќе го отстрани превод API. Ние не може да се каже сега, колку јазици ќе бидат поддржани после тоа или ќе најде алтернатива превод API на сите. И за да се избегне грешки - тука е дел од vBET Лиценца: vBET работи со помош на Google Преведувачки услуги и мора да им биде дозволено да го користи. ЕДНОСТАВНО Podbielski Michał ви дава без наплата, во случај ако вашиот форум е блокиран / забранува или се ограничува на друг начин на Google преведувачки услуги.
  Значи нема да има реконструкција на сите. Ние ќе се потрудиме да го поддржи преводи од други API-, Сепак во овој момент не може да гарантира дека ќе бидат законски можно, ниту колку јазици ќе бидат поддржани.
  Значи, ако се уште сакаш да се купи, се свесни за тоа молам, само ги користат нашите Купи сега! линк.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33