Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 2 на 2

Тема: прашање

 1. #1
  Помлад Член
  Зачленет
  Мај 2011 година
  Мислења
  25

  Default прашање

  Јас го прочитав на Имала форуми, кои овој мод, всушност, ќе боли мојата форуми во начинот на кој тие го опиша?
  Знам дека е повеќе од една година, и момчето го направиле A Fuck-тон на работата на тоа, бидејќи тогаш, и иако треба да ги фиксни, ако тие не постојат.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Здраво. Да, ние знаеме дека имала опишани неколку точки зошто старите vBET може да наштети на Оптимизација. Тоа е причината зошто ние се грижеше за секој аргумент што е посочено од имала тим и ние да се ослободи од прашањето со подобрување на vBET.

  Исто како што истакна дека е стара дискусија и не е вистински повеќе. vBET е Оптимизација пријателски. Ние ја поддржуваме Оптимизација линкови. Ние ја поддржуваме линкови превод. Мислам дека дури и треба да им се заблагодарам на имала тим за посочувањето ни како да ги подобриме нашите производи

  Од ова време страница ранг на нашите главни расте форма 0-5 и добивме сообраќај од целиот свет. Затоа, јас сум дефинитивно сигурни vBET не боли нашиот форум

  Исто така, имајте на ум дека од тоа време ние не само подобрување на vBET во Оптимизација област, ние исто така, додаде многу нови опции и подобри перформанси со додавање на поддршка за целосна датотека кеш за гости и меморијата

  Ако имате било какви прашања ве молиме повеќе само прашајте, ние со задоволство ќе ви помогнат

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33