PDA

View Full Version: Поставување на знамињата на различна позицијаsKippah
04-05-10, 15:30
Здраво. Бев бара тоа прашање и на vborg но не доби одговор и така јас би сакал да го прашам овде, повторно, и се надевам да се добие некаква помош;) и не пламен oder плесване;))

Па, јас би сакал да го поставите на знамиња на друга позиција (види прилог на vborg во mods на vb4.0 - јас секогаш добиете грешка при качувањето), но не се сигурни како да го реализира. Im престанам noob во кодирање и треба извесна поддршка за тоа. Ќе биде многу убаво ако у би можел да ми помогне со тоа. цениме

vBET
05-05-10, 12:10
Здраво. Ние со задоволство ќе ви помогнат. Ве молиме имајте предвид дека на други форуми нашата поддршка е ограничен.

Ве молиме да ни даде порака за грешка која ќе добие и содржината на образецот кој се менува, или само дел, но дел со промените.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2 you can enjoy automatic translations