PDA

View Full Version: Има vBet се напуштени?bobf
14-12-17, 19:14
Испрати неколку пораки за поддршка, но немаше одговор. Изгледаше поблиску во Форуми тука и не виделе било која неодамнешните мислења за неколку месеци..

vBET
16-12-17, 02:33
Поддршка е од форум не од ПРЕМИЕРОТ, бидејќи нашиот персонал може да го промени. Ако испратите ЧАСОТ можете само да се испрати ПРИВАТНА порака не барање за поддршка (веројатно за некој кој веќе не е достапна на нашиот вработен). Ако сте ја пратиле пораки - тие би можеле да одат на спам папката. Уште еднаш - ние обезбеди поддршка од страна на нашиот форум.
Да не се погледне поблиску во форуми, ако не сте виделе неодамнешните објави. Јас бев одредување лично прашање на нашиот клиент на овој месец и ќе може да се најде неговата нишка (2 еден чекање за неговиот одговор).
Исто така мислења се напишани од страна на нашите корисници кога тие имаат прашања. vBET е стабилен производ, така што нема да има толку многу теми, како што е тоа беше кога се започна.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.2