PDA

View Full Version: Прифатени Глувчето над Наслов на тема покажува првиот x зборовите на тема (не преведени)StarBuG
20-12-09, 07:55
Здраво

vB има функција која ако глувчето над Наслов на тема во тема листа
тоа покажува првиот Х зборовите на конец.

Во моментов овој текст не е преведена.

Тоа не е висок приоритет, бидејќи повеќето корисници нема да го користат,
но тоа дефинитивно треба да се однесува во иднина;)

vBET
20-12-09, 17:56
Добро ние го додадете ова во мене листата со мали приоритет - како што го напиша не многу го користам. Значи, ако ние се спроведе ова, ние ќе направи да се конфигурираат бидејќи на перформанси причини.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1