PDA

View Full Version: Тешка задачаCThiessen
03-07-11, 11:17
Здраво, овој додаток на: FUZZY оптимизација Booster - зголемување зголемиш долга опашка пребарување сообраќај автоматски! - VBulletin.org форум (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=234192) создава облак со клучни зборови донесе посетител успеа да стигне до оваа страница. Добро за оптимизација. Корисниците известуваат подобри позиции во Google и од повисоките приходи со AdSense. Со vBET но пребарувања за сите јазици можат да бидат прикажани. Тоа би било добро ако некој добива прикажани одделно за секој јазик. Оди добро со менување на овој add-on и интеграција, како и со имала. Сепак, тоа треба да биде достоен за тоа. Дали некој има идеја? Кристијан Поздрав

vBET
07-07-11, 17:01
Ние не го знаат ова МО. Дали имате некакви проблеми со vBET и овој мод заедно?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1