PDA

View Full Version: vBET Affiliate програмата подготвен да се кандидираvBET
02-12-10, 09:51
Здраво.

Ние сме подготвени да се кандидира vBET Affiliate програмата. Тоа е тестиран и работи, само почекајте да го вклучат во вашиот кориснички CP. Во овој момент ние само треба да се одлучи да vBET Affiliate програмата се отворени во моментов. Или тоа ќе биде подобро да се почека до следното издание (по Божиќ).

Во следното издание ќе биде достапна да го поставите вашиот упатување проект во Admin CP, па ќе бидат во можност да заработат со vBET кредитна линк кој поголемиот дел од нашите корисници се во секој случај.

Ако ние порака моментов потоа рачно кодот промени ќе биде потребно да го додадете вашиот упатување проект во кредитна линк. Се разбира, ние ќе го објави официјално инструкции за тоа дали affiliate програма ќе работи сега.

Затоа ве молам да ни помогнат да се одлучи. Треба да почнеме vBET Affiliate програмата во моментов и да ги објавуваат како да се интегрираат вашата кредитна врска со ваквата програма, или треба да се почека до следното издание кога ќе бидете во можност да го направи тоа од Admin CP? Што мислите?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.0