PDA

View Full Version: Решени НИЕ tłumaczy



RafoX
05-03-12, 19:09
Здраво и така јас инсталирано бесплатен додаток на, и не сум ми објасни задржи на било кој јазик, наместо на категорија и името на еден форум и сл не гледам чиста бела позадина можам да додадете слика како изгледа, бидејќи јас не работат додатоци со вас на форумот
Здраво и така јас инсталирано бесплатен додаток на и не сум ми објасни задржи на било кој јазик
наместо на категорија и форум имиња итн не гледам чиста бела позадина, не можам да додадете на сликата како што изгледа, бидејќи прикачувања не работат со вас на форумот

r.dziadusz
06-03-12, 13:41
Здраво
Прво на сите, со полно, поддржан верзија на vBET не е бесплатен приклучок, па ако сте со користење нерегистрираните верзија ве молиме да го избришам, или ќе се наплаќа!

RafoX
06-03-12, 21:03
Оваа бесплатна верзија на vBET 2.4.4

r.dziadusz
07-03-12, 15:42
Ние веќе не поддржува бесплатна верзија на vBET, исто така, имајте на ум дека, vBET 2.x преведуваше со користење на API кои веќе не постојат, па не постои начин тоа да работат.
Внимавај geting целосна suported верзија на vBET, кој им овозможува на вас останува да го избра превод API-то, и ја формира следната realase, уредување преводи рачно!

RafoX
07-03-12, 18:17
каква цена е plug-in-и за колку време?

r.dziadusz
08-03-12, 10:49
Само кликнете "купи" на врвот на страницата. Лиценца чини $ 90 и можете да го користите vBET како долго колку што сакате! :) И можете да обновите vBET за слободен за тупаница година

RafoX
08-03-12, 19:40
тоа не е толку скапо и јас се прашувам дали тоа може да се купи честитка и мислам дека проблемот решен

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1