PDA

View Full Version: Решени Мојата гола преведувач не работи



cruznuno
14-11-11, 21:37
Здраво Јас го инсталирате на мојот форум преведувачот и тоа функционира да го ставам на Google cl 1 и Microsoft и смеа na работа можете да ми кажете што се случува ви се заблагодарам forexclubmoney.com

r.dziadusz
14-11-11, 22:36
Здраво
Може да се опише вашиот проблем повеќе carrefully, молам да ми кажете што не работат, дај ми точно рачно каде проблемот постои и сл?

r.dziadusz
26-11-11, 11:43
Нема одговор, сметаат дека решени, ако се уште сакаш да побарате било какви прашања во врска со ова прашање јас ќе го одбележи оваа тема отвори повторно, за сите други ве молиме отворете нова тема

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1