PDA

View Full Version: ПроблемиСтраници: 1 [2]

 1. Решени Оптимизација врски не работат
 2. Решени преведување vBET не како тука
 3. Решени Преведувач преведување Мој профил без JAP поставување
 4. Решени Преведувач проблем
 5. Решени Проблем со преведувач и Sitemaps
 6. Решени Не се сигурни дали се работи нова инсталација
 7. Решени Форум Линкови = неуспех
 8. Решени Процесорот проблемот и побавно форуми, помалку приходи
 9. Решени премногу конекции dB Грешка при кеш ажурирање
 10. Решени Авто врати на англиски ако англискиот јазик е профилот на јазик
 11. Решени tags.php не може да се пренасочи
 12. Решени Како да уредам превод?
 13. Решени Фатална грешка: не може да redeclare vbseo_thread_seotitle () (не се затворени уште)
 14. Решени Се пресели во нов сервер Мапа нема работа
 15. Решени Фатална грешка: не може да redeclare vbseo_thread_seotitle ()
 16. Решени Стандардниот јазик во корисничкиот профил
 17. Решени Оневозможување на некои функционалност
 18. Решени Mod richtik не е нешто работи.
 19. Решени Порака за грешка кога преведување - никаква помош?
 20. Решени vBET -. имала Мапа на сајтот htaccess проблем
 21. Решени ДБ големина
 22. Решени не може да се постави во сигурниот режим
 23. Решени RSS канали не се преведени
 24. Решени Чудно Е-пошта
 25. Решени ИЗВЕСТУВАЊА не Преведете
 26. Решени добивање на пораки за грешки по сервер надградба
 27. Решени 404 следниве пост на странски јазик
 28. Решени Vbet главниот проблем ...
 29. Решени Forum Home Усогласувањето
 30. Решени Повремени проблеми со URL-то конверзија
 31. Решени Турскиот ликови не е најдена грешка јас се линкови за итни случаи
 32. Решени Оптеретеноста на процесорот Двојно
 33. Решени Спам
 34. Решени Во стандардниот јазик регистрација страница може да се прикаже поле како листа или група на радио копчиња со знамињата (се подесува)
 35. Решени Проблем кога посетителите се регистрирате
 36. Решени Грешка при отварање на нова тема
 37. Решени 3.20 vBET арапски - кинески знаци, итн
 38. Решени проблем
 39. Решени На грешка јас се vBET312 итна помош молам: S
 40. Решени Јас се празна страница
 41. Решени Собирање на проблемот со Google
 42. Решени порака за грешка на надградба
 43. Решени опаѓачкото мени позиција
 44. Решени vBET со mySQLi
 45. Решени vBET со vBTube
 46. Решени Проблеми со 3.1.0 само купи!
 47. Решени MSG CHATBOX EVO
 48. Решени имала и. htaccess
 49. Решени не Преведете наслови
 50. Решени Како да се напише на различни јазици?
 51. ЧПП
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations