PDA

View Full Version: Пред-продажба на прашања 1. Поддржана е тековната верзија?
 2. Пред-Продажба/Надградба Прашање - Е vBET уште се одржува?
 3. Прашање
 4. Тоа е други можни плаќање отколку PayPal? Како многу промени се вклучени во цената?
 5. Колку брзо може да имате инсталирано на еден сајт со VBseo
 6. Прашања
 7. Може ли договор со vBET да се провери / debug мојот vBET инсталација?
 8. цена
 9. Здраво, имам проблем
 10. Препорачани хостинг
 11. vB претпријатија Преведувач ќе го поддржи vBulletin 5 во иднина?
 12. Може ли да се промени име на домен во секое време?
 13. vBet трошоците и контрола на пристап
 14. VBET можат да работат со SYSTRAN серверот?
 15. Набавка прашања / инсталација
 16. Бесплатно со ограничена функционалност или Пробна верзија?
 17. vBulletin верзија 4.1.10
 18. Пред обновување мојата лиценца Би сакал неколку одговори.
 19. Преведувач и за постојани преводи, присутен превод генерација, не на мува?
 20. Неколку прашања
 21. Промени во API доставувачи
 22. Дали е ова слободна tranlsation API?
 23. Имала и VbOptimise
 24. Дали е ова можно?
 25. Поддомени одделни јазици.
 26. Инсталација на услуги
 27. Само не се знае за цената и MS API
 28. Не може да се купат
 29. Може ли да се оневозможи vbet во блог?
 30. Набавка брендирање ослободени откако купив нормална верзија?
 31. Invision Power Board
 32. Аматер тука
 33. Мапа на сајтот рачно се лажни или вистински?
 34. Многу заинтересирани во VBET. Неколку прашања
 35. може ли да ја применуваат оваа програма за веб-сајтови редовно?
 36. Прашање
 37. Не можат да се купат сега?
 38. прашање
 39. Избриши Прашање
 40. Ќе преводи од vBulletin јазик менаџер уште да се користи?
 41. Надградба / ре-инсталира служба.
 42. Ве молиме статистика?
 43. RSS Преведете
 44. vb4.1 и имала
 45. Ред инсталирате Service.
 46. Прашања пред да го купат VBET верзија 3.x
 47. Која е разликата помеѓу бесплатен и платен вер?
 48. Тестирање на софтвер vBET
 49. Проблем со цел форма
 50. Шаблон уредува
 51. Google Услови на употреба прашање
 52. Корисниците објавување во различни јазици
 53. повеќе lang форумот
 54. Здраво многу заинтересирани! Едно прашање
 55. можеме да ги контролирате другите јазик веб-сајтови
 56. Цена за бренд бесплатна верзија
 57. xenForo
 58. Помош, ве молиме да одговорите побрзо
 59. vBET и имала со vBulletin 4
 60. Некои VBET Прашања
 61. Која верзија на vB vBET за 3.6.8 и имала 3.3?
 62. Дали тоа ќе работи за блогови?
 63. Пред Купи
 64. Некои прашања за вас
 65. vBulletin 3.6.12 и vbet компатибилност?
 66. Отстрани кредитна линк до вашиот НЛП-форум
 67. две прашања
 68. vBulletin 3.7.1
 69. Дали е компатибилен со vBulletin 3.6.5?
 70. vbet правила за nginx и имала 4
 71. Забрана за лиценца повреда - Кредитни линк!
 72. Зошто бенгалски не е вклучен?
 73. Проблем со купување vBET
 74. Сакам да купам vbet 3.3.1
 75. Дали vBulletin 4.0.2 порака одложување влијание vBET 4.0?
 76. Прашања пред да го купат ...
 77. имала прилагодувања за инсталација
 78. Компании верзија Прашање
 79. CMPS прашање и стандардниот јазик
 80. поддршка прашања
 81. Инсталација
 82. прашања
 83. Здраво ... Кога е новиот vresion подготвени за вас момци ДА СЕ ИНСТАЛИРА
 84. Лиценца vb4 подготвена верзија
 85. Дали е можно да се исклучи било кој дел од превод?
 86. Тие велат нејзините не работат во CYB напредување Форум статистика?
 87. Може ли уште
 88. Како да започнете со нов форум
 89. Здраво
 90. Дали постои референца сајт со голем успех
 91. Дали производот со vbulletin4 без проблем?
 92. Vb4
 93. колку да го конфигурирате на мојот сајт
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1