PDA

View Full Version: Бесплатна верзија vBET2.4.x 1. PHP Предупредување: preg_replace_callback(): Бара аргумент 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php на линија 222
 2. PHP Предупредување: preg_replace (): /e модификаторот е веќе не е поддржана, користете preg_replace_callback
 3. Колку јазици vBET 2.4.8 поддржува слободен?
 4. Canonical Различни Адреси Во VBET Преведени Адреси структура Различен Од Редовниот Страници.
 5. Дупликат заглавија предизвикани од VBET
 6. Превод знамињата не се појавува
 7. Инсталирајте проблеми
 8. Текст Disapears
 9. Бесплатни верзии се отворени
 10. Објава
 11. Покажи проблем
 12. Објава
 13. Прикажани празна страница ... 2.4.4 / VB 4.1.5
 14. vBet 2.4.4 не може да го преведе со kloxo
 15. MySQL, грешки
 16. Vbet 2.4.4, "јазик =" параметар не генерирана во CMS
 17. Јазик не работи со 4.1.3
 18. FACEBOOK линк објавувате прашањето / барањето ...?
 19. Прашање во врска со Мапа на сајтот Најчесто поставувани прашања
 20. проблем со статистика лента-првото место и vBstyle
 21. vBET значи дека мојата тагови се паднати од indesku Google!
 22. Каде е индексирање?
 23. Crawl грешки
 24. помогне поправи прашања
 25. Помош Ве молиме
 26. vBET2.4.3 прикажува празна страница
 27. треба да бидат вклучени пред сите правила за vbseo.php
 28. Проблем Hack vbet4
 29. Секое Опис како да се ажурираат?
 30. vbet не е добра? е во право ...
 31. зборот "AF" во средината на адреси
 32. имала и VB Преведувач претпријатија
 33. vbet грешка со Marco1 Сокриј ги сите
 34. {ВБ: суровини vbenterprisetranslatorflags} не работи
 35. Не Преведете името на дупка
 36. Имам проблеми живот
 37. Поставување на знамињата на различна позиција
 38. чудни прашања на почетната страница
 39. Уредување на знамиња во статистика лента
 40. Преведувач производ и сист Додатоци
 41. Преведувачки запирање на по еден апостроф
 42. Фатална грешка кога веб-сајтот исклучен
 43. Слободен vBET - vB претпријатија Преведувач 2.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1