PDA

View Full Version: vBET4 Пријавување на Грешка 1. Решени превод да /биде како \u0441\u0442\u0430\u0440\u043e\u043d\u043a\u0430
 2. Решени Не работает возврат к языку по умолчания
 3. Решени Заробени друг 4.2.5 VB со VBET грешка
 4. Решени PHP Строги Стандарди: Само варијаблите кои треба да бидат донесени од страна на референтни
 5. Решени Проблемот кодирање трансфер по ажурирање 4.9.2
 6. Решени microsoft превод код треба да се ажурираат за AZURE
 7. Решени Tradução дос Avisos
 8. Решени Исечете текст
 9. Решени URL-то не работи правилно кога апостроф во насловот
 10. Решени PHP предупредување на сите страници
 11. Решени Преводи престана да работи
 12. Решени PHP Грешка од архивата
 13. Решени Кога нема клучни API Преведувачки провајдер означен како на располагање
 14. Решени "Ова веб страница има пренасочување јамка" со гости
 15. Решени Порака од Webmaster Tools врска со неточни обез-алтернативна тагови
 16. Решени Маси не постои
 17. Решени Фејсбук грешка
 18. Решени jQuery вчитување на корисниците непотребно
 19. Решени Прв грешка на vbet_doRedirect () во PHP логови
 20. Решени VBET V4.4.6 создава Членски групи?
 21. Решени Google v2 API не се обележани како што се достапни, иако тоа е
 22. Решени URL-то на e-mail не се точни
 23. Решени 4.4.6 бубачка
 24. Решени Сега исчезнува traductions (Не работи)
 25. Решени SQL грешка содржи упатување на VBET почна повторно ...
 26. Решени Примање SQL грешка од vBulletin референцирање vBET
 27. Решени Грешки со PHP 5.3.8
 28. Решени Не можете да испраќате коментари на CMS статии
 29. Решени Преведувач знамиња на врвот на страница во CMS користење на Хром и Firefox
 30. Решени Прашање меѓу vBET и vBMail.
 31. Решени некои јазици кршење на формат
 32. Решени Пријавена мислења прашање.
 33. Решени Не ја одземаат на не-Преведете таг за титулата, стандардниот јазик
 34. Решени Напредно пребарување не покажува резултати
 35. Решени Голем проблем.
 36. Решени \\ U200b \\ u200b
 37. Решени Определување не прикажување правилно ...
 38. Решени Грешки во Кеш почисто (датотеката / нелегален форумот)
 39. Решени Игнорира зборови не се филтрирани за форумот заглавија
 40. Решени не се во состојба да се промени јазикот на форумот и конец
 41. Решени Googlebot откри грешки
 42. Решени Приватна порака прашање.
 43. Решени Оди нови мислења
 44. Решени Предупредување: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php
 45. Решени 2 Bigs прашање vBET треба да се soved што е можно поскоро
 46. Решени Грешка при менување на BBCode-от [code] за други додатоци
 47. Решени Белата страници кога модерирање.
 48. Решени Бели страници на се најавите и да се движат мислења.
 49. Решени Некои проблеми се менува насоки (РТЛ да Писма) ... И повеќе
 50. Решени Проблем со стилови и vBET
 51. Решени Вниманието во Guest Кеш
 52. Решени Спелувањето грешка
 53. Решени vbet генерира бубачка имала
 54. Решени Блог пост е двојно се гледа во предлог на владата
 55. Решени "Aminiwerting" скриени елемент креирано од vBET тој што се крши стил
 56. Решени Известување за грешка
 57. Решени Форум блокови уште кабриолет и исто така не преведени
 58. Решени Големите бубачки предизвикува vBulletin главната страница да престане да работи
 59. Решени Форум лента со проблемот
 60. Решени vBET 4.2.1 не Преведете имала вклучите Javascript-пораки
 61. Решени vBET работи само кога CSS е зачувана како датотека
 62. Решени имала Мапа на сајтот не работи повеќе
 63. Решени 4.2 vBet поставеност не е во ред
 64. Решени vBet XHTML 4.2 предизвикува грешки
 65. Корисник се уште преведени
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations