PDA

View Full Version: vBET4 суспендирањеСтраници: 1 [2]

 1. Решени кога ќе го активирате гости кеш прелистувач вели бесконечно и заклучен
 2. Решени предупредување од Google
 3. Решени Грешка во vbet_getRedirectionLanguage ()
 4. Решени порака за грешка користење на целосна датотека кеш за гости
 5. Решени Оптимизација прашање
 6. Решени проблем
 7. Решени Нема pop-up на јазикот
 8. Решени Форумот е заклучен
 9. Решени Мислења не преведени.
 10. Решени Имала проблем
 11. Решени Ohhh не. VB 4.0.5 инсталирате Gone Bad
 12. Решени стотици PHP грешки
 13. Решени Брендирање слободен купи но сепак текстот кредити во подножјето
 14. Решени vBET работи бавно
 15. Решени external.php да се "вистински" преведени URL-то
 16. Решени Најнови мислења лента се појавува во оригиналниот пост јазик
 17. Решени Знамињата не се покажува?
 18. Решени обратна превод на мислења кои не работат
 19. Решени прилагодено дефиниција почетната страница од пребарувачот линкови
 20. Решени Google Бот грешка
 21. Решени пренасочување не оптимизација -> SEO?
 22. Решени СМС-писмени преводи разликува кога гостин и кога најавени во
 23. Решени Проблемот со серверот VPS
 24. Решени CMS насловната страница - опција да го исклучите приказот на превод знамиња
 25. Решени грешка во 4.2.3?
 26. Решени 4.2.3 грешка?
 27. Решени VBET. Htaccess правила блок Мапа на сајтот преземање
 28. Решени Инсталирајте го задржува Неуспехот!
 29. Решени functions_vbseo_createurl.php грешка
 30. Решени Знамиња Не се покажува
 31. Решени Некои проблем со имала?
 32. Решени Секој доби VBET работат со nginx како прокси
 33. Решени Форум блокови програми lantittle =.. во URL-то врска?
 34. Решени URL-то да има "LangTitle" во нив
 35. Решени VBET ВИСОКИТЕ процесорот / Memory usage поради MySQL
 36. Решени содржина во кодот PHP bbcodes не треба да се преведе
 37. Решени Остави делот наслов без преведување CMS
 38. Решени VBA CMPS уште скршени тука
 39. Решени Активирање пораки само на англиски јазик
 40. Решени чудно карактер во URL
 41. Решени Проблеми со инсталацијата
 42. Решени Проблем со стил Loading ..
 43. Решени нема фотографии работат по инсталира
 44. Решени vbet нарушување на безбедноста
 45. Решени VB4.0.3 CMS јамка
 46. Решени чудно лик во URL-то
 47. Решени Проблем со "пост Ви благодариме Hack 7,82"
 48. Решени Погрешен датуми преводи
 49. Решени Проблем на тема страница префрлување јазици
 50. Решени VBET ви треба
 51. Решени Огромна сума на пренасочување грешки од Vbet
 52. Решени Проблеми со имала
 53. Решени Брендирање слободен Сепак покажува "Автоматски превод поддржан од vBET 4.2.1"
 54. Решени Како можам да користам Vbet да се преведе Предмет / URL насловот?
 55. Решени Google пораки до мене
 56. Решени Големи проблеми со перформансот
 57. Решени vB4 не активно преведување порака
 58. Решени Имаше подобри резултати со бесплатна верзија ...
 59. Решени Знамињата не се појавува
 60. Решени . Htaccess е vBET имала 4.2.1 и 2.6B1
 61. Решени Не превод на Форум
 62. Решени Брендирање
 63. Решени Проблеми по vB надградба во СМС само
 64. Решени Прилагодено Превод паѓачкото мени позиција не работат со vbCMS
 65. Решени индексирани уште се случува долу за оваа недела
 66. Решени тестирање слики
 67. Решени Условот за превод
 68. Решени Грешка во веб-администратори Алатки
 69. Решени прилагодено знаме поставеност
 70. Решени како да го промените овој преработи правила
 71. Решени Не да креирате, уредувате CMS членовите W / vBET Активни
 72. Решени различни
 73. Решени Чудно / форуми /
 74. Решени форум преоптоварување, што да правам
 75. Решени преоптоварување преоптоварување
 76. Решени повеќе јазици го поддржуваат уште
 77. Решени Конфигурација проблем. Оптоварувањето на серверот и недостаток на стил.
 78. Решени vBet за vb4 нема да се кандидира
 79. Решени Некои адреси веќе не се
 80. Решени CURLOPT_FOLLOWLOCATION
 81. Решени Секогаш пренасочува назад кон дома ....
 82. Решени не работат
 83. ЧПП
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1