PDA

View Full Version: vBET Најави 1. vBET 4.10.1 и 5.3.1 објавен
 2. vBET 4.10.0 и 5.3.0 објавен + мал лиценца промени
 3. Форум за прашања откако се пресели во нови serwer
 4. Нова бесплатна верзија објавена: 2.4.10
 5. Нова бесплатна верзија објавена: 2.4.9
 6. vBET 4.9.2 и 5.2.2 објавен
 7. Apertium бубачка
 8. vBET 3.10.1, 4.9.1 и 5.2.1 објавен
 9. vBET 3.10.0, 4.9.0 и 5.2.0 објавен
 10. vBET 3.9.1, 4.8.1 и 5.1.1 објавен
 11. Нови Бесплатни верзии објавени: vBET2.3.15 и vBET2.4.8
 12. vBET 3.9.0, 4.8.0 и 5.1.0 Објавен
 13. Нови бесплатни верзии: vBET2.3.14 и vBET2.4.7
 14. vBET 5.0.0 Издаден за дискусии во мрежата! 5.x
 15. Лиценца промени - вклучени 5.x серијата
 16. vBET за лиценциран софтвер на vBulletin 5 навистина наскоро.
 17. vBET за лиценциран софтвер на vBulletin 5 доаѓа
 18. vBET 3.8.2 и 4.7.2 Издаден
 19. Лиценца ажурирање
 20. vBET 3.8.1 и 4.7.1 Издаден
 21. ВАЖНО за SDL BeGlobal корисници - промени резултатот формат.
 22. Некои сервери надградби
 23. Трошоци за оптимизација - Како vBET овозможува да го користите машински превод БЕСПЛАТНО и / или поевтини
 24. vBET 3.8.0 и 4.7.0 Издаден - БЕСПЛАТНО и поевтини машински превод на располагање!
 25. Мали лиценца промени - се наведени нови провајдери
 26. Слободен vBET верзии на располагање повторно :)
 27. Повеќе слободни и поевтини преводи!
 28. Можеби нов превод мотор: SDL BeGlobal
 29. Сервер надградби
 30. vBET 3.7.0 и 4.6.0 Издаден
 31. Серверот проблеми
 32. vBET и имала 5
 33. vBET 3.6.3 и 4.5.3 Објавено
 34. Нетранспарентно збор во линкови - брз лек
 35. vBET 3.6.2 и 4.5.2 Објавено
 36. Нов член на тимот vBET Марчин Kalak
 37. VPS работи
 38. vBET 3.6.1 и 4.5.1 Ослободени
 39. vBET 3.6.0 и 4.5.0 Ослободени
 40. Нов член на тимот vBET m_jankowski
 41. vBET серверот надградби
 42. vBET и имала 4.2
 43. Серверот несреќата
 44. Нов начин на преводи
 45. vBET 4.4.6 и 3.5.4 Објавено
 46. vBET 4.4.5 и 3.5.3 Објавено
 47. Apertium - Друга Преведувачки API, ќе бидат поддржани во vBET?
 48. vBET 4.4.4 Објавено
 49. vBET 3.5.2 Објавено
 50. Лиценца промени
 51. vBET 4.4.3 Објавено
 52. vBET 3.5.1 Објавено
 53. Нови тестови за превод на услуги
 54. vBET 3.5.0 Објавено
 55. vBET 4.4.2 Објавено
 56. Нов vBET член на персоналот
 57. vBET 4.4.1 Објавено
 58. vBET Форум пресели во мрежата! 4.x
 59. Нов член на тимот: kubs
 60. Привремено Сервер прашање на 27 јуни
 61. vBET 4.4.0 Објавено
 62. vBET лиценца промени
 63. vBET3.4.1 Објавено
 64. vBET 4.3.0 Објавено
 65. серверот прашање
 66. vBET 3.4.0 Објавено
 67. Случајно резерви се врати
 68. Нови изданија
 69. Нов член на екипажот
 70. Google нови API и оптимизации се доаѓа!
 71. vBET Affiliate програмата започна + подобра поддршка
 72. vBulletin 4.0.8 и vBET 4.x успешно тестирани
 73. Нов член на тимот
 74. Работа announcment
 75. vBET 4.2.3 и 3.3.6 Објавено
 76. vBET 3.3.5 - обновено пакет
 77. vBET 3.3.5 Објавено
 78. "Нашите клиенти" relased сајт.
 79. Бонус за сите наши клиенти
 80. vBET вработените отсуство за 2 работни дена
 81. vBET 4.2.3 презакажана
 82. vBET 3.3.4 објавени
 83. Нов подобрувања во перформансите доаѓаат:)
 84. Мали лиценца промена
 85. vBET тим е во пораст
 86. vBET 3.3.3 објавени
 87. vBET 4.2.2 објавени
 88. Понуда за работа за PHP програмер
 89. vBET 3.3.2 ослободен - одлични перформанси improvments
 90. vBET3.x - одлични перформанси improvments наскоро
 91. vBET 4.2.1 Објавен - одлични перформанси improvments (бета верзија)
 92. Одлични перформанси improvments се comnig ...
 93. Мапа на сајтот Генератор интеграција поддржан за vBET4.x и подобри за vBET3.x
 94. vBET 4.2.0 Објавен - имала поддршка! BETA
 95. vBET 4.1.0 Објавен - БЕТА
 96. vBET 2.3.10 - бесплатна верзија објавени
 97. vBET 2.3.9 - бесплатна верзија објавени
 98. vBET верзија 4.0.0 Објавен - БЕТА
 99. vBET 4.0 можеби не толку бргу
 100. vBET4.0 наскоро
 101. vBET 3.3.1 Објавено
 102. vBET 3.3.0 Објавено
 103. Плановите се смениле за vBET 3.3.0 порака
 104. vBET 2.4 - бесплатна верзија на vBulletin 4.0
 105. Форум на нов сервер
 106. Почетокот на бета верзијата на vBET 3.3.0 на овој форум
 107. vBET 3.2.2 - Брзо корекција пакет
 108. vBET 2.x - Mod на месец!
 109. Одговори
 110. vBET 3.2.2 Објавен - брз лек
 111. vBET 3.2.1 Објавен - брз лек
 112. vBET 3.2.0 објавени
 113. vBET 3.1.2 објавени
 114. vBET 3.1.1 објавени
 115. vBET 3.x продажба отвори! И голема промоција!
 116. vBET 3.1.0 Објавено
 117. vBET 3.0.1 објавени
 118. vBET 3.0.0 сега на располагање за избрана форуми
 119. vB претпријатија Преведувач карактеристики
 120. vB Претпријатие Преведувач 3.x/4x/5.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations