PDA

View Full Version: vBET4 Интеграција со други додатоци 1. VBET не преработи Open graph описи
 2. Проблем со приклучокот vFCoders - Отстрани Hack v4
 3. помош со dbseo vbet преработи правила
 4. Dragonbyte оптимизација
 5. DBSEO поддршка
 6. Во потрага по помош со VB блог инсталирана во папката со имала (платени)
 7. VBET со имала
 8. vBET и Tapatalk
 9. absolutly ВАЖНО! - Mod_pagespeed
 10. исклучи сопствени приклучоци
 11. microClassifieds
 12. Ви треба дополнителна помош пишување на корисникот Вики страница за VBET употреба
 13. Како може да се провери на интеграција е завршена?
 14. Доверливо интеграција
 15. vBGallery интеграција проблеми.
 16. Корисник преведени во современи: Напредно @ пристап Селектирај V2
 17. Корисник преведени во современи: VS-Сокриј Hack Воскресението
 18. Тешка задача
 19. имала Мапа на сајтот: не може да работи Мапа на сајтот генератор директно: Вие треба да бидете најавени за да го направите тоа.
 20. vBShop интеграција
 21. 404 Датотеката не е пронајдена за PhotoPost
 22. Photopost Проблем
 23. vBulletin 4.1.2 + имала 3.5.1 PL1 + Мапа на сајтот v3.0 - Мапа на сајтот не работи.
 24. PhotoPost проблеми
 25. PhotoPost проблеми
 26. ispy приклучок - корисник со <vBET_SNTA>
 27. Проблем со VB Преведете?
 28. Crawl грешки.
 29. Htaccess проблем 8wayrunmedia
 30. Интеграција со имала Мапа на сајтот 3 планирано?
 31. Здраво, vBET работи за овие!
 32. photopost про прашање
 33. Како да не се смени рачно како слика директориум
 34. vbMediaWiki Вектор интеграција
 35. Корисник преведени во современи: пост Ви благодариме Hack
 36. Feedjit
 37. vBET 4.22 и имала 3.5.1 не е компатибилен?
 38. имала 3.5.1
 39. Интеграција со имала презентирање на проблемите
 40. Интегрирајте vBET со vbMediaWiki
 41. vbet_ знаме, кога ќе се избере втор јазик
 42. vBET + lighttpd + имала
 43. vBET конфликти со vBOptimise PRO 2.0.1
 44. како да се направи сите преведени пост и конец во Мапа на сајтот
 45. PhotoPost превод поддржани
 46. vBET интеграција инструкции
 47. Како да се интегрираат вашиот МО со vBET
 48. Мапа на сајтот Генератор интеграција
 49. имала интеграција
 50. Кои mods треба да биде поддржана од vBET?
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1