PDA

View Full Version: Надвор од темата и Chit Chat 1. Бесплатни поглавја на книгата "Војна на елементи" и натпревар на насловната!
 2. Нова книга авторот vBET
 3. повратни информации за контакт
 4. умереноста членска група
 5. Се надевам дека ќе продолжи поддршка за бесплатна верзија
 6. Што е преведувач провајдер користи од страна vbenterprisetranslator.com форумот? Google Translate V2, или Microsoft Преведете?
 7. проблем со: Автоматски Tagger Од содржината на пораката и Наслов
 8. Сакам да станам Модератор
 9. Прашање Фејсбук
 10. Тест мојот сајт
 11. Здраво - Сомнежи
 12. Сочувство до народот на Полска
 13. Поддршка?
 14. Серверот не е достапен
 15. Важно прашање
 16. Спам
 17. Мапа на е бавен денес, тоа е само мене?
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1