PDA

View Full Version: Бесплатна верзија vBET2.3.x 1. Како да го добиете Преводи знамињата во ibproarcade ???
 2. Бесплатни верзии повторно отворен
 3. Кога преведување содржина се појавува празен, ниту
 4. Објава
 5. Објава
 6. Скршени CSS Линкови
 7. Друга знамиња слики
 8. проблем
 9. / Форуми додава на име на домен преку сајт
 10. Nginx и имала проблем
 11. Проблем на знаме линкови
 12. Имала + vBET 2.3.10
 13. VBET и Google
 14. надградени имала traslations престана да работи
 15. Како да се работи vbet во litespeed?
 16. Проблем Z. Hataccess
 17. Ве молиме помогнете
 18. Те молам помогни ми
 19. Инсталација
 20. Како да се спречи делови од текстот да се преведе
 21. cpmps и вчитување на време
 22. имам грешка во бесплатна верзија vBET2310
 23. vBET isue со Google API
 24. VB претпријатија Водич Преведувач V2.3.8
 25. Сите реклами исчезне, потребна помош:)
 26. проблем
 27. проблем
 28. голем проблем!
 29. Конфигурирате за вашиот сајт и јазик
 30. Слободен vBET - vB претпријатија Преведувач 2.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1