PDA

View Full Version: Пријавување на Грешка 1. Решени Важно бубачки во vBET!
 2. Решени Господа молам за помош
 3. Решени Фото и дополнителни група бубачка
 4. Решени MySQL база на податоци верзија 3.4 со erros
 5. Решени Гостин кеш не пренасочува стандардниот URL-то е правилно
 6. Решени Повеќе lang во рачно постојан пренасочувања
 7. Решени Повеќе грешки! Погрешен адреси индексирани од goodle - многу лошо!
 8. Решени Алт текст грешка на преведени страници
 9. Решени Google кеширање илјадници дупликат страници со прашањето / lang / lang / lang
 10. Решени cachecleaner
 11. Решени Интерфејс не е вчитување ПРАВИЛНО
 12. Решени на малајски знаме не е во ред
 13. Решени Земете грешка кога Измени / Одговори пост, бидејќи тема
 14. Решени vbet пренасочува пребарување стрингови во URL
 15. Решени external_complete кука
 16. Решени & Оди = newpost врски не ги пренасочи правилно
 17. Решени Кога чистење на кешот што го добивам некои грешки
 18. Решени Avatar скокачки текст (заменик текст) скршен во преведени страници
 19. Решени vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php Известување
 20. Решени Showstopper бубачка на "Full датотека кеш за гости (beta)"
 21. Решени Linkback во архивата / Мапа на сајтот
 22. Решени Корисник се преведени
 23. Решени Користете Целосна датотека кеш за гости (BETA!)
 24. Решени vBET 3.3.4 паузи имала "нова" мислења линк ..
 25. Решени Vbulletin 404 страница дисплеј грешки - големи бубачки
 26. Решени Голем проблем ... gzip работи само со vbet хендикеп ...
 27. Решени Редирекција грешка
 28. Решени Отиди на нов пост и Означи ги како прочитани
 29. Решени Преводите не работат надвор форум папка
 30. Решени langtitle = sk] Ф.. грешка?
 31. Решени Ви благодариме за vbet но забележувам некои чудни проблеми со cmps_index страница
 32. Решени Дополнителни langtitle парсирање прашање
 33. Решени Прилагодено полиња од профилот
 34. Решени Нова верзија ажурирање и наслов не преведени
 35. Решени Екстра растојанието помеѓу знаме на кинески
 36. Решени vBET 3.3.2 паузи дневно / неделно digests за имала корисници
 37. Решени Козметика грешка на BBCode-от листа
 38. Решени Повик за недефинирана функција vbet_translateDelayedBuffer () за RSS
 39. Решени Чудно кодот
 40. Решени -Проектот-vbet-не-преведени простор-Сабине-F-крајот-vbet-не-преведени простор - u.html
 41. Решени Избриши Грешка
 42. Решени Теми со цитати резултат во 404 грешка
 43. Решени Недостасува јазик параметар на линкови во RSS
 44. Решени Фатална грешка при поставувањето на јазик
 45. Решени Vbet и претплата пораки
 46. Решени Сепак Googlebot проблеми
 47. Решени vbetflag-прашање не се реши
 48. Решени Платени Пријави
 49. Решени Мала грешка
 50. Решени Грешки во Google администратори алатки
 51. Решени Погрешен кодирање во имала мета Опис на содржината
 52. Решени Корисниците ќе бидат пренасочени на шпански преводи
 53. Решени Валидација
 54. Решени Избриши блог пост, јазикот прекинувачи
 55. Решени "Vbet_ знамето" прашање
 56. Решени Еден од vBET Опции се водат за исчезнати
 57. Решени Не можам да ги последната страница на тема
 58. Решени vbet PHP грешка
 59. Решени vbet нема да се врати на англиски за гостите со помош подножјето знамиња
 60. Решени Дел јапонски профилот на бубачки
 61. Решени Многу многу грешки Мета Наслов
 62. Решени Погрешен кодирање во RSS
 63. Решени Canonical рачно и VbET
 64. Решени Премногу ползи грешки.
 65. Решени група disscussion грешка во URL
 66. Решени Е-пошта со прашања
 67. Решени Мала грешка
 68. Решени vbet + vbblog
 69. Решени Лош јазикот пријавени во земјите инфо
 70. Решени Грешка во онлајн корисници листа
 71. Решени Фраза исчезнати
 72. Решени Промена на јазик usercp но држи врската во рачно по
 73. Решени Преведувачки кутија не покажува во В.М. е
 74. Решени заостанува обратна коса црта на форумот лого.
 75. Решени Uncached дефиниција во showthread
 76. Решени Бубачки во земјите профилот на страница, во последните активности
 77. Решени Линкови на врвот на страната
 78. Решени Имајќи 2 lang = BBCode-от ...
 79. Решени WYSIWYG и уредување ..
 80. Решени Uncached дефиниција во usercp опции - уредување детали
 81. Решени vBulletin 3.8.4 UTF-8 енкодирање, прикажување на празно
 82. Корисник се уште преведени
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1