Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 1 на 1

Тема: vBET Affiliate програмата се извршува! Заработи со нас!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,003
  Блог записи
  1

  Smile vBET Affiliate програмата се извршува! Заработи со нас!

  Заработи со vBET!
  Сега можете да заработите преку промоција на vBET Производ. Се што треба да се започне е сметка на нашиот форум - не мора да биде на нашите клиенти. Имајќи предвид на нашиот форум ќе го добиете вашиот уникатен референтен URL кој можете да го користите да се промовира vBET производ.

  Вие ќе заработи 10% за купување од страна на вашите линкови!
  Ова ги вклучува сите наши производи и услуги:
  • vBET лиценца
  • vBET Брендирање слободна лиценца
  • Инсталација услуга
  • Надградба служба
  • Обновување на дозволата

  И ние ќе ги пратите вашите упатување купува за најмногу до 365 дена, бидејќи тој има потпишано до нашиот форум со вашиот упатување линк!

  Можете да ги користите vBET кредитна линк!
  Ако веќе користите vBET без Брендирање слободна лиценца, можете да го користите нашето кредитно линкот за да добиеш вашите линкови. Мора да имате на овој линк во секој случај - сега имате шанса да добие повеќе пари од него, дури и кога спиеш или уживајте најдобрите работи!
  (Ова ќе биде лесно да се конфигурираат од Admin CP од следното издание)

  Приклучи vBET Affiliate програмата
  Да се вклучите во vBET Affiliate програмата само оди тука и регистрација!
  (Ако немате сметка на нашиот форум, прво мора да го создаде тука а потоа регистрација на vBET Affiliate програмата)

  Само шамар Префрлување за да започнете
  Откако ќе заврши процесот на регистрација, ќе добиете вашиот уникатен Филијалата проект. Внесете дека во вашиот vBET Контролен панел (Admin CP->vBET-> Главни-> Affiliate програмата), Ги зачувате вашите поставувања, и почнат да прават пари со vBET додека спиеш.
  Последен пат изменето од Marcin Kalak; 23-11-12 на 12:38.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31