Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes Pārbaudiet, vBET par vBulletin 5

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: 4.2.0 vBET Released - vBSEO atbalstīja! BETA

Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,032
    Bloga ieraksti
    1

Default 4.2.0 vBET Released - vBSEO atbalstīja! BETA

Sveiki

Es zinu, ka daudzi gaidīja šo atbrīvošanu Lieliski jaunumi - tas atbalsta vBSEO. Vēl labāk jaunumi - tā atspoguļojas vairāku veidu saites, kas vBET3.x (pašlaik).

Tiem, kuri neizmanto vBSEO mums ir arī laba ziņa - mēs, tulkošanas algoritms uzlabošanai, kas rada ļoti lielas lappuses tulkojumā, pat 7 reizes ātrāk (atkarībā no testiem, kas par vienu no iekārtas īpašiem lieliem lpp.)

Arī mēs mainīts mūsu šablonus un melodija to jaunajiem VB4 template sistēmu.

Lai iegūtu visu informāciju, skatīt zemāk

Jaunums:
    • vBSEO atbalstīja, un tulko saites: diegi, blogi, CMS rakstus, CMS sekcijas, CMS raksti
    • Optimizēti tulkošanas algoritms un 2 uzlabotas veiktspējas iestatījumus punktu: "HTML izmērs: Griešanas punkts"Un"HTML izmērs: sākt griešana"
    • Optimizēta novirzot (kas agrāk)

Bugs labots:
    • Cache blog RSS
    • Tulkošanas atbalsts lapām ārpus foruma katalogs

Mainīts Veidnes (atjaunināts jaunu VB4 template sistēmu):
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
    • vbenterprisetranslator_wrong_message_language
    • vbenterprisetranslator_def_lang

Maz skaidrojums par jaunām darbības iespējas. Making uzstādīšana uz vienu no klientu serveriem, mēs atklājām, ka viņa galvenā lapa ir tulkots ļoti garš - pat ja tas bija jau kešatmiņā. Visas citas lapas tika tulkota ātri. Mēs veicām izmeklēšanu un tas ir tas, ko mēs atklājām.: PHP veiktspēju krasi samazinās, strādājot ar ļoti lieliem stīgām. Es domāju, ka tādā gadījumā PHP tikai raksta to uz kādu pagaidu failu un strādā par failu, nevis atmiņā. Tāpēc, ka mēs modificētu tulkošanas algoritms un tiešām liels izejas ir sagriež mazākos gabalos laikā tulkojumu. Šī modifikācija ietekmē tikai lielas lappuses, un jūs varat konfigurēt to ar jaunām darbības rādītājiem. Kas bija par foruma galveno lapu ar mūsu klientu rezultātus. Tulkošanas laiks samazinājās no aptuveni 21 sekundes līdz aptuveni 3 sekundes. Kā es domāju tas padara starpību par mūsu klientu Un mēs ceram, ka tas arī veikt liela atšķirība, lai jūs

PS.
    Lietotājiem, kuri nopirkuši agrāk licence domāt, ka vBET bija atbalstīt VB4, tad - lūdzu sazināties ar mani (PM vai pasts). Ja ir līdz ierīkošanas pakalpojumu - lūdzu, atsūtiet piekļuves informāciju, lai Admin CP, vBSEO CP un FTP. Ja jums bija pārliecināti, ka mēs izmaiņu datums savas licences - lūdzu, atgādina mums par to. Paldies

Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    75

Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    PS.
    Lietotājiem, kuri nopirkuši agrāk licence domāt, ka vBET bija atbalstīt VB4, tad - lūdzu sazināties ar mani (PM vai pasts). Ja ir līdz ierīkošanas pakalpojumu - lūdzu, atsūtiet piekļuves informāciju, lai Admin CP, vBSEO CP un FTP. Ja jums bija pārliecināti, ka mēs izmaiņu datums savas licences - lūdzu, atgādina mums par to. Paldies
    Text automatically translated from: German to: Latvian
    Translated text
    Kā es varu saprast?

Sveiciens
    Original text

Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,032
    Bloga ieraksti
    1

Mums bija daži klienti, kuri nopirka vBET domāju, ka tā atbalsta VB4, kad tas nebija. Tāpēc tās nevar izmantot vBET vispār kādu laiku. Tāpēc viņi tika solīts, ka viņu licences izsniegšanas datumu, tiks mainīti tā, viņi zaudēs nekas par šo pārpratumu

Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    1

Red face 4.2.0 vBET Released - vBSEO atbalstīja! BETA

Text automatically translated from: Norwegian to: Latvian
    Translated text
    Labdien vBet!

Ir pilnīgi jauns uz šo forumu, es varētu post nepareizā pavedienu.

Atrasti jums tiešsaistē attiecībā uz īpašumu, kas atrodas tulkotāju forumi citās valodās.

Iegādājoties licenci vBet 4.2.0 pārveido nopirkt vienu, tad arī ar forumu vBulletin vai ir jānošķir un evenuelt īstenot vairāk drīz.
    Vai iegādāties visas paketes ir forumi un tulkotājs?

Un kā par hosting, uc, kā to izdarīt?

Ir vietā, šodien + forums, kas ir bezmaksas, bet grib mani ļoti vBet tulkotājs un nometiet reklāmu no mūsu forumā, no. Būs neatkarīgi, pat ar jebkuru reklāmu.

Vai ir ādas daudz izvēlēties forums?

Roger Meyer Norvēģija
    Original text

Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,032
    Bloga ieraksti
    1

Quote Sākotnēji Ievietoja Pilar10 View Post
    Text automatically translated from: Norwegian to: Latvian
    Translated text
    Labdien vBet!

Ir pilnīgi jauns uz šo forumu, es varētu post nepareizā pavedienu.

Atrasti jums tiešsaistē attiecībā uz īpašumu, kas atrodas tulkotāju forumi citās valodās.

Iegādājoties licenci vBet 4.2.0 pārveido nopirkt vienu, tad arī ar forumu vBulletin vai ir jānošķir un evenuelt īstenot vairāk drīz.
    Vai iegādāties visas paketes ir forumi un tulkotājs?

Un kā par hosting, uc, kā to izdarīt?

Ir vietā, šodien + forums, kas ir bezmaksas, bet grib mani ļoti vBet tulkotājs un nometiet reklāmu no mūsu forumā, no. Būs neatkarīgi, pat ar jebkuru reklāmu.

Vai ir ādas daudz izvēlēties forums?

Roger Meyer Norvēģija
    Original text
    Hi Pilar10!

vBET ir spraudnis vBulletin tāpēc to izmantot, jums ir nepieciešama vBulletin. vBET licences ietver tikai vBET - Jums ir nepieciešams nopirkt vBulletin atsevišķi. vBulletin ir visspēcīgākais foruma dzinējs mēs zinām, un tur ir tūkstošiem ādas

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

• Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33