Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 9 gada 9

Thread: vBET-rezultāti CoinForums.com uzstādīt

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default vBET-rezultāti CoinForums.com uzstādīt

    Es palaist Monētu Forums - Coin vākt informāciju par monētas, naudaszīmes, un pasta sūtījumu. - Jaunu forumu veltīta monētas, naudaszīmes un citi priekšmeti. Mēs tikko sākām pāris mēnešus atpakaļ.

    Pēc instalēšanas vBET pagājušajā nedēļā mēs jau sāk saņemt daudz hits, jo īpaši attiecībā uz mūsu galeriju, no citām valstīm bez ASV dzimtajā valodā.

    Rezultāti jau ir bijuši lieliski, un Google nav pat indeksu visiem mūsu lapās.

    vietne:Monētu Forums - Coin vākt informāciju par monētas, naudaszīmes, un pasta sūtījumu. atgriežas 5840 gada 25 aprīlis 2010 Google. Rezultāti dažu pēdējo nedēļu laikā bija ap 350 ~.

    Lielisks produkts, saglabās jums atjaunināts.

  2. #2
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Lietotāja tagad rāda: Rezultāti 1 - 10 no aptuveni 16.200 no coinforums.com. (0,21 sekundes) par google.

    Satiksmes pieaugumam ir gandrīz 3x tagad, un mēs joprojām saņem pieaugumu. Mūsu mājas lapā ir jauns, un tas ir forums + galerija, monētas un valūta. Mums tagad ir iegūt hits no 85 dažādām valstīm, salīdzinot ar apmēram 20 pirms instalēt.

    Rezultāti ir ļoti labvēlīga.

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja JinLeeHui View Post
    Hi,
    Atvainojiet, Im jauns forumos. Mans darbs ir pilns apsekojums par bioloģisko Ķīnas zaļās tējas.
    Ja jums ir minūtē, tad jūs varētu, lūdzu, ziņu man, kas ir jūsu mīļākie zīmola zaļo tēju?
    Paldies jau iepriekš,
    Jūsu Jin
    lol ... ko duša. Tagad es esmu gatavojas jāuztraucas par starptautiskajiem surogātpasta izplatītājiem, kā arī I guess ..

    Quote Sākotnēji Ievietoja Jesh View Post
    Lietotāja tagad rāda: Rezultāti 1 - 10 no aptuveni 16.200 no coinforums.com. (0,21 sekundes) par google.

    Satiksmes pieaugumam ir gandrīz 3x tagad, un mēs joprojām saņem pieaugumu. Mūsu mājas lapā ir jauns, un tas ir forums + galerija, monētas un valūta. Mums tagad ir iegūt hits no 85 dažādām valstīm, salīdzinot ar apmēram 20 pirms instalēt.

    Rezultāti ir ļoti labvēlīga.
    Jesh, tas ir awesome. Es esmu gettin vairāk kārdinājums izmēģināt šo out.

    btw, ja tas nav minēts iepriekš ... Michal, tu esi ģēnijs izgudrošanas to. Un es esmu pārsteigts, neviens nav nopircis ya noteikti vēl.

    Es varētu tikai redzēt šī ir vēl populārāks nekā nākamajos gados.

    Es biju meklēšanu neto otro dienu, bija ļoti grūti atrast tulkošanas programmatūru parasto mājas lapas. (Bez vBulletin) Vai kaut kas ir ticama un populārs. Viss, ko es varētu atrast dažas ēnas uzņēmumi šeit un tur. Varbūt biznesa iespēju kādam citam, lai izmantotu. Es tiešām vēlētos, lai pārvērstu manu citās vietās dažkārt nākotnē. (Non vBulletin related)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Mēs jau plānos izveidot vispārēju tulkotājs kas tulkos ikvienu vietu Mēs tur izmantot labi pārbaudītas un augsti optimizētu dzinējs no vBET, tāpēc mēs sniegsim mūsu klientiem kvalitātes un veiktspējas audzē programmatūras jaunu produktu. Vispirms mēs vēlamies atbalstīt failu kešatmiņu un gatava kešatmiņas dzinēji vBET - tā tas būs arī atbalstīti kopumā tulkotājs. Nav vēl tas grafiks.

  5. #5
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Lapas jābūt indeksētas ar daudz citām meklētājprogrammām šonedēļ. Mums ir pat 199,10% šonedēļ par apmeklējumiem.

  6. #6
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1

    Default Brīnišķīgs

    Text automatically translated from: Arabic to: Latvian
    Translated text
    Tas ir patiesi brīnišķīgs

    Paldies
    Original text
    Pēdējo reizi vBET; 11-05-10 pie 19:58.

  7. #7
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    116

    Default

    es plānu, lai saņemtu 100.000 uniq apmeklētāji / dienā
    varbūt, varētu atbilst 1 gadu

  8. #8
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Getting daudz hits galvenokārt no citām valstīm.

    Vidējā hits bija mazliet krituma, bet es domāju, ka tas ir saistīts ar citiem lietas notiek. Es cenšos saprast, ja tas ir no dublēt meta tagus vai ne.

  9. #9
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Septembris 2013.
    Atbildes
    1

    Default

    Mēs esam tagad ēdam hits no 85 dažādās valstīs, salīdzinājumā ar aptuveni 20 pirms instalēšanas.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •