Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 7 gada 7

Thread: Kā iekļūt ibproarcade tulkojumus karogi?

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Feb 2015
    Atbildes
    3

    Question Kā iekļūt ibproarcade tulkojumus karogi?

    Hello,
    man ir problēma ar vBET. Nevar saņemt tulkojumu karogi parādīsies ibproarcade. Es zinu, ka varētu izmantot $vbenterprisetranslatorflags par to. Jūs varētu man palīdzēt, lūdzu un ļaujiet man zināt, tieši tas man ir to novietot hwere Es to izmēģināju jau Arcade veidnes tikai pie $navbar un tā turpmāk nerādīt. Any Help ar tas būtu fantastisks. Man vajag, lai pārliecinātos, ka tā darbojas arī Arcade pirms es iegādāties Pro versiju.

    Regards

  2. #2
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Ja jums ir vB 2.3.13 karodziņu novietot jebkurā vietā, tad jums ir nepieciešams, lai iestatītu -> AdminCP vBET - > karogu -> karodziņiem vietu līdz Custom un ievietot veidnē frāzi: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Feb 2015
    Atbildes
    3

    Default

    Paldies par atbildi. Man ir nodot to tikai uz vbulletin veidni, vai arī ibproarcade ādu? Varētu jums ieteikt man konkrētāks Lūdzu? Kur tieši man ir vieta frāzi?

    Iepriekš Paldies

  4. #4
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Ir jānovieto veidnē, kas ir redzama un ķermeņa.
    Piemēram, varat ievietot to pirmajā rindā navbar veidnes AdminCP -> Style Manager -> Rediģēt veidnes -> Navigācijas / atpakaļceļa veidnes -> navbar.

  5. #5
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Feb 2015
    Atbildes
    3

    Default

    Paldies par jūsu atbildi. Jā man bija vieta Navbar veidni. Un tas rāda augšu visur, bet ne vbandvanced vārtiņus un (svarīgāk), mana ibproarcade. Kad noklikšķinu uz manu arcade laikā manu vbulletin uzstādīšana. pēc tam tulkošanas karogi pazūd. Es nezinu, kāpēc, bet mana arcade.php $vbenterprisetranslatorflags nedrīkst ignorēt. Vai jūs zināt, kā es iekļuvuši manu Arcade tulkotājs? Esmu redzējis citās vietnēs, kas ir iekšpusē Arcade.

  6. #6
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Lūdzu, atsūtiet man PM piekļuves datus uz Admin CP. Būs pārbaudīt, kas tur notiek

  7. #7
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Nav atbildes - uzskatīts jautājums ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstiet šeit.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •