Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 3 gada 3

Thread: Svarīgi vBet Bug!

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jūnijs 2010
    Atbildes
    90

    Default Svarīgi vBet Bug!

    Hello,
    im izmantojot vBulletin, vBSEO un vBet.

    Man ļāva "intern" no-sekot (Rādīt tikai) amatu par vBSEO. Tas darbojas ļoti labi, bet problēma ir, jo no vBet, tās nav darba/lv /. Tik man vajag maksāt daudz tulkojumu, kas nav nepieciešams. Lūdzu, pārliecinieties, nofollow "parādīt tikai post" (!) vai "meta noindex" Thats ko es domāju: WoW forums | WoW Bot Fairplay Forum - View vienu Post - WoW / MMO planiera Downloads (visas versijas un betas iesk.) tas ir indeksēts, jo tā tikai dublēt saturu!
    Pēdējo reizi vBET; 03-01-14 pie 13:35. Reason: BBCODE korekcija

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es neesmu pārliecināts, vai es jūs pareizi sapratu. Kur ir bug vBET? Kas ir nepareizi, tas mums deva lapu? Ja "Nē papuvē" būtu jāietver? Tas būtu par saiti uz lapu, kas mums deva nevis uz pašas lapas. Savā sākotnējā lapā jums arī nav jebkādu "noindex meta" - Lūdzu ņemiet vērā, ka vBET ne tikai pievieno satura pārveido to. Ja jūs vēlaties, lai būtu "meta noindex" tur vienkārši piemērot to sākotnējā lapā, un tas paliks uz katru tulkoto lapu

    Arī ir lappuse, kurā ir saite uz lapu, kas jums rāda, ka zem šī saite "nofallow", tad pēc tulkošanas "nofallow" tiks iekļauti. Tātad, kur ir problēma? Lūdzu aprakstiet sīkāk. Šajā brīdī es neredzu problēmu.

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ir risinājums, kas ļauj ignorēt norādīto lappuses tulkojums. Šo opciju nevar pārtulkot jebkurā lapā, kurā iekļauts URL tekstu pievieno vBET konfigurācijā. Jums sniedza lapu varētu būt"-lapu"Tātad, ja jūs pievienotu šo Admin CP -> vBET -> Tulkošanas Options -> Ignorēt URL pēc tam jebkurai lapai, kurai ir "-lapas", URL nevar pārtulkot, saites uz šīm lapām nav palielinās valodas kodu, karogi netiks ģenerēts tur un pat tad, ja kāds pievieno valodas kods URL no rokas, tad palodzes ir novirzīta uz sākotnējā vienu.

    Lūdzu, pasakiet, vai jums nepieciešama papildu palīdzība šeit?

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Nav atbildes - es pieņemu šo problēmu, ņemiet vērā vairs nepastāv

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •