Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes Pārbaudiet, vBET par vBulletin 5

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 2 gada 2

Thread: Ļoti interesē VBET. Daži jautājumi

 1. #1
  Jauniņais
  Pievienošanās datums
  Jūnijs 2011
  Atbildes
  1

  Default Ļoti interesē VBET. Daži jautājumi

  Man drīz būs jaunināšanu uz 4.1.4 vBulletin. Vai samaksātā versija VBET strādāt ar jaunāko versiju vBulletin?

  Man arī ir Photopost Classifieds manā vietā. Vai samaksātā versija VBET darbs ar Photopost Sludinājumi?

  Pēc pāris nedēļām es būšu arī pievienot Visichat no gchats.com uz manu portālu. Vai jūs zināt, ja izmaksātās versija VBET strādās arī ar Visichat?

  Paldies par jūsu laiku.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Pievienošanās datums
  Oktobris 2009
  Atbildes
  3,032
  Bloga ieraksti
  1

  Default

  Hello. Jā, maksā versija vBET strādā ar 4.1.4 vBulletin. Mēs jau pārbaudīta to mūsu testa forums (drīz mēs pārvietot arī mūsu forumu, lai 4 vBulletin). Soms papildu informāciju par vBET un 4.1.4 vBulletin jūs atradīsiet šeit (Viens no mūsu klientiem jautāts par jaunas redaktores vB4.1.4).

  Šobrīd es nevaru apstiprināt, tiks vBET atbalstīt tulkošanu lapās, ko rada Photopost Classifieds ne Visichat. Lielākā daļa mods nav nepieciešama īpaša integrāciju un vBET vienkārši pārtulko rezultātus. Joprojām atsevišķos gadījumos īpaša ir nepieciešama integrācija. Šeit Jūs varat atrast vairāk informācijas par integrāciju vBET ar citu mods: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  Ir skaidras instrukcijas, kā to izdarīt, lai PhotoPost, tomēr mēs neizmantoja Photopost Classifieds, un mēs nezinām šo produktu, tāpēc mēs nevaram pieņemt, ka tas arī strādā. Mēs nevaram būt atbildīga par citu mods kodu, un daudz mods pauze vBulletin arhitektūra (tāpēc papildu integrācija ir nepieciešama, reizēm - galvenokārt mods kas rada savas lapas).
  Mēs arī nevaram apstiprināt, ka Visichat tiks tulkots. vBET atbalsta vBulletin AJAX translation attiecīgus hook - vēl citu mods ir jāizmanto vBulletin arhitektūra kārtību (citādi vBulletin neizpildīs āķi) un pieprasīt jāiet ar valodas kodu. Tātad, šeit es domāju, ka dažas īpašas integrācija būs nepieciešama, lai atbalstītu tulkojumu. Atkal - nevar pateikt precīzi, jo mēs neizmantojam šo mod un nezinu to. Joprojām nedrīkst radīt kļūdas.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

 • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
 • Jūs nedrīkst post atbildes
 • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
 • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33